Karakol 2019

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Herhangi anormal bir durumu yaşanmamasına rağmen dünyanın iletişiminin kesilmesini konu bölge Avanpost filmi diğer adıyla The Blackout 2019’da Rus yapımı aksiyon filmi olarak gösterim yapmıştır. Astroit düşmesi ya da nükleer atak gibi bir ibarenin olmamasına karşın dünyanın adeta tamamına yakın bölümünde elektrik ve iletişim kanalları kapanmıştır.

The Blackout izle

Avanpost izle, Avrupa’nın ufak bir bölgesi olarak geçen doğu bölümü haricinde tüm yerleşkelerde enerji akışı durmuş durumdadır. Konuyla ilgili araştırma için askeri birlikler harekete geçtiklerinde yollarda cesetler olduğunu farkederler. Hastanelere girdiklerinde ve araçların içlerine baktıklarında bir fazla insanın hayatını kaybettiğini anlamışlardır. Yeryüzünde yer alan yaşamın değil olmasına sebep olan şeyin varlığını saptama edememektedirler. Egor Baranov’un yönetmenliğini yaptığı Avanpost’un senaryosunu Ilya Kulikov yazmıştır. Avanpost oyuncu kadrosu Konstantin Lavronenko, Svetlana Ivanova ve Aleksey Chadov’dan oluşmaktadır. Avanpost 2019 Full Film izleyecilerine güzel bir Rusya bilim kurgu ve gerilim film seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Karakol 2019
17 izlenme
Herhangi anormal bir durumu yaşanmamasına rağmen dünyanın iletişiminin kesilmesini konu bölge Avanpost filmi diğer adıyla The Blackout 2019’da Rus yapımı aksiyon filmi olarak gösterim yapmıştır. Astroit düşmesi ya da nükleer atak gibi bir ibarenin olmamasına karşın dünyanın adeta tamamına yakın bölümünde elektrik ve iletişim kanalları kapanmıştır. The Blackout izle Avanpost izle, Avrupa’nın ufak bir bölgesi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat