Web Analytics

Cadı – The VVitch: A New-England Folktale 2015

Hata Bildir ×
Cadı avının üstteki noktalara ulaştığı İngiltere döneminden esinlenilen The VVitch A New-England Folktale filmi 2015 senesinde en ürkütücü üretim olarak Sundance Festivalinde birincil gösterimini gerçekleştirmiş olup Cadı adıyla ülkemizde yayınlandı. Hristiyan bir aile olan William ve Katherine dinine fazla alt bir çifttir. Dağın yamaç kısımlarında insanlardan izole beş çocuklarıyla beraber hayatlarına devam etmektedirler. Lakin bu mutlu aile yeni doğmuş çocuklarının birden ortadan kaybolmasıyla sarsılmaya başlar.

The VVitch izle, oğullarını kaybetmelerininin akabinde üstelik ekinleri solmaya başlayan aile batıl inançlara kendilerini artı kaptırmaya başlamıştır. Korkunun yanına kaygılanmaya başlayan aile bireyleri birbirlerine bu durumdan kimin suçlu olduğuyla ilgili iftiralar atmaya başlar. Birbirlerine döndüklerinde günahları için bir çözüm bulgu düşüncesiyle kötülük için bir av başlamıştır. Robert Eggers’in yazıp yönettiği The VVitch’in oyuncuları aralarında Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson ve Kate Dickie yer alıyor. Psikolokij bir nefret edilen şey filmi kategorisine giren The VVitch’i türkçe dublaj seyredebilirsiniz. The VVitch: A New-England Folktale 2015 Full izleyeceklere hoş bir yapım olmasını diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Cadı – The VVitch: A New-England Folktale 2015
19 izlenme
Cadı avının üstteki noktalara ulaştığı İngiltere döneminden esinlenilen The VVitch A New-England Folktale filmi 2015 senesinde en ürkütücü üretim olarak Sundance Festivalinde birincil gösterimini gerçekleştirmiş olup Cadı adıyla ülkemizde yayınlandı. Hristiyan bir aile olan William ve Katherine dinine fazla alt bir çifttir. Dağın yamaç kısımlarında insanlardan izole beş çocuklarıyla beraber hayatlarına devam etmektedirler. Lakin bu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat