Web Analytics

İyi Yalancı 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
The Good Liar filmi 2019 yapımı Türkiye’de Sahtekar adıyla gösterime giren suç, dram, gizem türlerinde karşımıza çıkan bir film. Takriben iki saat süren Kalpazan filminin IMDB puanı 6.6.

The Good Liar filminin yönetmen koltuğunda 1955 ABD doğumlu Bill Condon oturuyor. Condon ayrıca yönetmenlik keza de senaristlik yapan bir isim olsa da bu filmin sadece yönetmen koltuğu ona ait. öte taraftan film, Nicholas Searle tarafından kaleme küskün bir romandan uyarlama ve senaryoya uyarlama kısmını ise Düşes, Casanova ve yine aşina birkaç filmin de senaristliğini yapmış olan Jeffrey Hatcher üstlenmiş.

The Good Liar filminin başrollerinde her rolüyle kendini bir kez daha kanıtlayan yılların ustası, bir Oscar ödülüne sahip İngiliz oyuncu Helen Mirren ile iki defa Oscar adaylığına değerinde görülmüş olan, yine Helen Mirren gibi üstatlığa soyunmuş Ian McKellen oynuyor. Bu iki önemli ismin yanı sıra, Russell Tovey, Jim Carter, Mark Lewis Jones gibi isimleri de filmin oyuncuları aralarında görüyoruz.

Sahtekar filminin konusuna göre su katılmamış bir yalancı ve kabiliyetli bir iki yüzlü olan Roy Courtnay internetteki çöpçatan sitelerinin biri üzerinden dul ve yaşlı bir bayan olan Betty McLeish ile tanışma şerefine erer ve hayattaki şansının geldiği noktaya inanamaz. Çünkü Betty mali değeri fantastik yüksek, fazla varlıklı bir kadındır. Roy, bu planlı ilişki baştan sona hayatının en büyük sahtekarlıklarından birini yapacaktır ve bu amaçla adım adım Betty’nin kalbini çalmaya çalışır. Bu süreçte Betty’den hoşlanmaya ve ona bedel vermeye başlayan Roy planını iptal edip etmeme aralarında kalacaktır. öte yandan Betty’nin torunu Roy’a elbette güvenmemekte ve Betty’yi de bu konuda uyarmaktır. Ne var fakat Betty’nin de geçmişi Roy’un planlarını bozmaya yetecek güçtedir.

The Good Liar 2019 Altyazılı izleyicilerine bu fantastik yetenekteki iki kayda değer oyuncuyu seyrederken neşelendirici saatler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
İyi Yalancı 2019
11 izlenme
The Good Liar filmi 2019 yapımı Türkiye’de Sahtekar adıyla gösterime giren suç, dram, gizem türlerinde karşımıza çıkan bir film. Takriben iki saat süren Kalpazan filminin IMDB puanı 6.6. The Good Liar filminin yönetmen koltuğunda 1955 ABD doğumlu Bill Condon oturuyor. Condon ayrıca yönetmenlik keza de senaristlik yapan bir isim olsa da bu filmin sadece yönetmen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat