Jumanji Yeni Seviye

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
95 yılında yayınlanan Jumanji filmiyle başlayan Jumanji film serisinin üçüncü filmi Jumanji: The Next Level filmi 2019 sonunda vizyona giren aksiyon, macera ve komedi filmi. Harika ögeleri de içerisinde oldukça çok barındıran Jumanji 3 filmi takriben 2 saat sürüyor.

Türkçe ismiyle Jumanji: Yeni Seviye olarak karşımıza çıkan filmin yönetmen koltuğunda Vahşi Orman isimli ikinci filmin de yönetmeni olan Jake Kasdan oturuyor. Kasdan bununla birlikte filmin üç senaristinden de biri. Sektörün her alanına dahil olmayı başarmış bir ad olan Kasdan yönetmenlik ve senaristlik haricinde aktörlük ve prodüktörlük alanlarında da kendisine bir yer edinmeye başlamış. Jumanji filmi doğrusu Chris Van Allsburg isimli Amerikalı bir yazarın yine Jumanji isimli romanından uyarlanan bir film. Serinin üç filmi de benzer kitabın içinden uyarlandı diyebiliriz.

Jumanji Yeni Düzey filminde neler göreceğiz: Jumanji 3 filminin konusuna göre takım tekrar meslek başında, fakat bu sefer işler bekledikleri gibi gitmeyecek. Doğrusu ekiplerinden birini kurtarmak için yine oyuna dönen takım kendisini ormanda yok de çölde bulacak. Oyuncular enerjik ve güçsüz yanlarını bilmeden ve keşfedemeden kurak çöllerden karlı dağlara fazla maceralı bir oyuna açtırmak zorunda kalacak. Bunun tek amacıysa dünyanın en tehlikeli oyunundan kaçmaya niyetlenmek.

Jumanji Yeni Düzey 1080p Altyazılı izleyicilerinin Jumanji’nin 3. filmini kaçırmayacaklarını düşünüyor ve keyifle izlemeye sitemize bekliyoruz.

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Jumanji Yeni Seviye
54 izlenme
95 yılında yayınlanan Jumanji filmiyle başlayan Jumanji film serisinin üçüncü filmi Jumanji: The Next Level filmi 2019 sonunda vizyona giren aksiyon, macera ve komedi filmi. Harika ögeleri de içerisinde oldukça çok barındıran Jumanji 3 filmi takriben 2 saat sürüyor. Türkçe ismiyle Jumanji: Yeni Seviye olarak karşımıza çıkan filmin yönetmen koltuğunda Vahşi Orman isimli ikinci filmin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat