Web Analytics

İçi Boş Çocuk 2017

Hata Bildir ×
Ayrı koruyucu ailelerin yanına kalan Samantha’nın öyküsüne yer verilen The Hollow Child filmi 2017’de Kanada yapımı nefret filmi olarak karşımıza çıkmıştır. Küçük bir belde de yaşamakta olan genç kız, yerleştiği yeni koruyucu ailenin yanına hayatına alışmakta uğraşmaktadır. Bu ailenin kızı olan Olivia ile ilgilenmek durumunda olsa bile o daha artı arkadaşlarıyla vaktini öldürmektedir.

The Hollow Child izle, okuldan eve döndüğü bir gün arkadaşının yanına Olivia’da vardır ve onunla gitmek yerine tek başına eve gitmesini ister. Samatha’nın dediğine itiraz etmeden evin yolunu tutan minik kız ormanın içerisine girdiğinde kaybolur. Günler süren araştırma neticesinde Olivia’dan bir iz bulunamamıştır. Fakat aradan geçen zamandan sonra benzeri kaybolmamış gibi Olivia çıkagelir. Samantha onun kaybolmasından kendini sorumluluk sahibi tuttuğu için fazla sevinmiştir. Fakat bir süre sonra minik kızın hareketlerinde bazı tuhaflıklar oluşmaya başlar. Durumu araştırmaya başlayan Samantha doğrusu bu kasabayı senelerdir çevreleyen ürkütücü gerçekler ile tanışacaktır. Jeremy Lutter’ın yönettiği The Hollow Child’ın senaryosu Ben Rollo tarafından yazıldı. Jessica McLeod, Hannah Cheramy ve John Emmet Tracy’i oyuncu olarak görüyoruz. The Hollow Child 2017 Altyazılı izleyeceklere güzel seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
İçi Boş Çocuk 2017
20 izlenme
Ayrı koruyucu ailelerin yanına kalan Samantha’nın öyküsüne yer verilen The Hollow Child filmi 2017’de Kanada yapımı nefret filmi olarak karşımıza çıkmıştır. Küçük bir belde de yaşamakta olan genç kız, yerleştiği yeni koruyucu ailenin yanına hayatına alışmakta uğraşmaktadır. Bu ailenin kızı olan Olivia ile ilgilenmek durumunda olsa bile o daha artı arkadaşlarıyla vaktini öldürmektedir. The Hollow […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat