Naim Süleymanoğlu Cep Herkülü

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi

Naim Süleymanoğlu izle, cep herkülü lakaplı milli gururumuzun hayatını konu alan filmi full hd kalitede donma olmadan netflix sayesinde izleyeceksiniz. Ve beklenen an geldi, yoğun istek üstüne Naim Süleymanoğlu Filmi ile siz değerli ziyaretçilerimizleyiz. Filmin ayrıntılı konusunu buradan sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Az Önce 15 yaşlarında iken ilk Dünya rekorunu kıran ” Naim Süleymanoğlu” bu rekoru bütün tamına 7 kere kırmış ve bütün olimpiyatlarda adından söz etdirmiştir. Türkiye’nin kibir kaynağı olan bu adamın hayat hikayesi konu alınıyor.

Fragmanı yayınlandığından beri insanların internette fazla fazla aradığı Cep Herkülü Filmi sonunda bu Cuma Netflix ekranlarında seyircileri ile buluşacak. 22 Kasımda yayınlanması beklenen ancak virüs nedeni ile olsa gerek film 7 Ağustos tarihinde netflix ekranlarında sevenleri ile buluşacak.Daha önce yaptığı projeler ile ( Ayla, Müslüm Türk işi Dondurma) adını çok iyi şekilde duyuran Mustafa Uslu yapımcılığı ve Özer Feyzioğlu yönetmenliğinde karşımıza çıkıyor. Filmin şarkısı da Eypio seslendirmesi ile epeyce beğenildi.

Naim Süleymanoğlu Kimdir

1967 yılının 23 Ocak günü Dünyaya Bulgaristan’da geldi. 1986 yılında Türkiye ye gelen meşhur halterci başlangıçta Brezilya’da altın ödül alarak akabinde çoğu rekoru kırdı. 50 yaşında karaciğer yetmezliğinden dolayı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Malasef Ülkemizde en kötü şeylerden biriside bu şekilde Türkiyeyi çok iyi temsil etmiş insanların değeri malaasef öldüklerinden daha sonra biliniyor.

Naim Süleymanoğlu Hakkında Merak Edilenler

En son kaç kilo kaldırdı? : 6 Dünya 9 Olimpiyat rekoru kıran Cep herkülü lakaplı Naim Süleymanoğlu bu rekoru : 342.5 kg ile gerçekleştirdi.
Naim Süleymanoğlu’nun lakabı niçin cep herkülü idi? 7 yaşında iken haltere başlayan bu dev adam minik boyuna karşın çok kuvvetli olması ile Cep herkülü lakabını aldı.
Şimdi Nerede? Malasef ülkemizde bir fazla birey yaşarken değeri anlaşılmıyor, Naim Süleymanoğlu 18 Kasım 2017′ de tedavi gördüğü hastane de 50 yaşında iken hayata gözlerini yumdu.
Boyu : En fazla merak edilen sorulardan birisi Cep Herkülü’nin boyudur. Süleymanoğlu’nun boyu 1.47 cm’dir.
Hangi Hastalıkdan öldü? Karaciğer yetmezliği siroza tabi hastalıktan vefaat etti.
Filmi Ne Dek izlendi? Toplamda bu film bir milyon 694 bin 781 birey, kadar alkış ile izlendi.
Naim’in Rekoru Kırıldı mı ? Olimpiyatlarda yüksek derece 1.ci olan Naim Süleymanoğlu rekoru 29 yıldır kırılamıyor.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Naim Süleymanoğlu Cep Herkülü
36 izlenme
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi Naim Süleymanoğlu izle, cep herkülü lakaplı milli gururumuzun hayatını konu alan filmi full hd kalitede donma olmadan netflix sayesinde izleyeceksiniz. Ve beklenen an geldi, yoğun istek üstüne Naim Süleymanoğlu Filmi ile siz değerli ziyaretçilerimizleyiz. Filmin ayrıntılı konusunu buradan sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Az Önce 15 yaşlarında iken ilk Dünya rekorunu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat