Ateşli Piliç – The Hot Chick 2002

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Genç bir kız olan Jessica Spencer’ın ruhunun bir yankesici ile yer değiştirmesini anlatan Ateşli Piliçi filmi diğer adıyla The Hot Chick 2002 senesinde gösterim yapmıştır. Erkeklerin gözlerini ondan alamadığı hoş ve seksi kız Jessica yapılan bir büyünün peşinde 30’lu yaşlarında olan ve Clive ile yerlerini değiştirirler. Yaklaşık Olarak bilinçleri yer değiştirmiş olan iki birbirlerinin vücutları içerisindedir artık. Bundan kurtulabilmek için tedavi arayışına giren Jessica öteki yandan da durumu farkettirmemesi gerekmektedir.

Ateşli Piliç izle, erkeklerin yaptığı gibi davranıp onlar gibi düşünmesi gereken Jessica için koşul son derece zorlama bir hal almışken Clive için bu konu avantaja dönüşmeye başlar. Güzel bir kadın vücudunda olmanın avantajlarını kullanarak oluşturacağı tüm soygunları planlamaya başlamıştır bile. Ortak hareket edemeyen ve Clive için işlerin iyi gittiği bir durumdan kurtulma işinin tüm yükü Jessica’nın omuzlarına yüklenmiş durumdadır. Döneminin en başarılı komedi filmleri arasında olan Ateşli Piliç filminin oyuncu kadrosunda Rob Schneider, Anna Faris ve Matthew Lawrence yer almaktadır. Tom Brady’nin yönetmenliğini yaptığı The Hot Chick’in senaryosu Rob Schneider tarafından kaleme alındı. Ateşli Piliç 2002 Türkçe Dublaj izleyenlere güzel bir komedi seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ateşli Piliç – The Hot Chick 2002
22 izlenme
Genç bir kız olan Jessica Spencer’ın ruhunun bir yankesici ile yer değiştirmesini anlatan Ateşli Piliçi filmi diğer adıyla The Hot Chick 2002 senesinde gösterim yapmıştır. Erkeklerin gözlerini ondan alamadığı hoş ve seksi kız Jessica yapılan bir büyünün peşinde 30’lu yaşlarında olan ve Clive ile yerlerini değiştirirler. Yaklaşık Olarak bilinçleri yer değiştirmiş olan iki birbirlerinin vücutları […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat