Bad Boys: Her Zaman Çılgın 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Deli ikili tekrardan burunlarının sokmamaları gereken işlere girişip başlarını belaya soktuğu Bad Boys Defalarca Deli filmi 2020’de Bad Boys for Life ismiyle gösterim yapmış aksiyon ve komedi yapımıdır. Miami şehri yeniden büyük bir korkutma altındadır ve karşılaştıkları yeni uzman polis birliğiyle konuyu çözebilmek için mücadele vereceklerdir. Uyuşturucu dünyasının başında yer alan kartel Armando Armas’ın hemencecik yakalanıp ele geçirilmesi gerekmektedir.

Bad Boys Defalarca Deli izle, yakalamaya çalıştıkları Armando isimli birey ağırbaşlı bir yapıya sahip olmanın yanına profesyonel bir katildir. Patronlarına vefalı birisi olan bu adamı yakalamaya çalışırken öteki yana Mike’ın infaz emri verilmiştir. Annesininde işin içinde olduğu kartel ağı kadar görevlendirilen bu suikastçi Mike’ı hedefine alıp onu ortadan kaldırmaya son derece kararlıdır. Bu süreçte Miami polisinden alacakları yardım ve ortağı Marcus bunu engellemek için savaşcaklar. Joe Carnahan ve Adaletli El Arbi’nin yönetmeni olduğu Bad Boys Her Zaman Deli’ın senaryosunu Joe Carnahan ve George Gallo yazdılar. Will Smith, Martin Lawrence ve Vanessa Hudgens’ın oynadığı Bad Boys for Life’ı 1080p izleyebilirsiniz. Bad Boys Tekrar Tekrar Deli 2020 Full HD izleyeceklere güzel bir akiyon ve komedi olan yapımı öğüt ediyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 2020
19 izlenme
Deli ikili tekrardan burunlarının sokmamaları gereken işlere girişip başlarını belaya soktuğu Bad Boys Defalarca Deli filmi 2020’de Bad Boys for Life ismiyle gösterim yapmış aksiyon ve komedi yapımıdır. Miami şehri yeniden büyük bir korkutma altındadır ve karşılaştıkları yeni uzman polis birliğiyle konuyu çözebilmek için mücadele vereceklerdir. Uyuşturucu dünyasının başında yer alan kartel Armando Armas’ın hemencecik […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat