Web Analytics

Web’deki Örümcek 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Hareketlerinden tereddüd duyulan bir ajanın takibinin konu edinildiği Spider in the Web filmi 2019 senesinde vizn yapmış gerilim yapımları aralarında kendi yer buldu. Adereth isimli adamın bundan böyle yaşı ilerlemiş bir casus olarak görevinin sonlandırılması gerekmektedir. Fakat bunun için kendisine atılan sahte bazı raporlar düzenlediği yalanı ortaya atılıp zor kullanarak emekli edilmeye çalışılmaktadır. Seneler baştan başa atama yaptığı kurumdan bu şekilde terketmek istemeyen Adereth adını temizlemek için kolları sıvar.

Spider in the Web izle, Viro adını kullanmakta olan bir firmanın savaş bölgesi olan Suriye’ye kitlesel yıkım silahları verdiğini ispat etmesi gerekmektedir. Generalin yaşamını yitirmeden evvel Viro şirketinin yönetiminde danışmanlık görevi yapmakta olan Angela ile ortaklık kurup bazı bilgiler elde edebileceğini düşünmektedir. Spider in the Web isimli bir dosyaya erişiminin oluşu onu maksat haline getirir. Adereth’in tavırlarının büyük belirsizlik çekmesiyle birlikte peşine ölen eski ortağının çocuğu olan Daniel’da takılmıştır. Babasının ölümünden ve işleri sattığından kararsızlık duyan genç adam onu zorlamaya başlamıştır. İki tarafında güvenini sağlayıp silah işini çözmesi gerekmektedir. Eran Riklis’in yönettiği Spider in the Web’in senaryosu Gidon Maron ve Emmanuel Naccache kadar yazıldı. Ben Kingsley, Monica Bellucci ve Itay Tiran’in oynadığı filmi altyazılı izleyebilirsiniz. Spider in the Web 2019 Türkçe Altyazılı izleyicilerine gerilim dozu yüksek seyirler dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Web’deki Örümcek 2019
13 izlenme
Hareketlerinden tereddüd duyulan bir ajanın takibinin konu edinildiği Spider in the Web filmi 2019 senesinde vizn yapmış gerilim yapımları aralarında kendi yer buldu. Adereth isimli adamın bundan böyle yaşı ilerlemiş bir casus olarak görevinin sonlandırılması gerekmektedir. Fakat bunun için kendisine atılan sahte bazı raporlar düzenlediği yalanı ortaya atılıp zor kullanarak emekli edilmeye çalışılmaktadır. Seneler baştan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat