Kuş Avcısı 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
The Birdcatcher filmi, Nazi dünyasında kendini erkek olarak tanıtan, Yahudi olduğunu gizleyen ve bu esnada da İsveç’e kaçma planları yapan bir kadının hikayesinin anlatıldığı bir tarihi gerilim filmi.

Norveç ve İngiltere’de çekimleri yapılan The Birdcatcher filminin yönetmen koltuğunda Ross Clarke oturuyor, filmin senaryosu ise Norveçli Trond Morten Kristensen’in elinden çıkma. The Birdcatcher filminde başrolde Sarah-Sofie Boussnina oynuyor ve Esther isimli Yahudi bir kadını canlandırıyor. Yardım olan oyuncular ise Aksel rolünde Arthur Hakalahti ve Johann rolünde Jakob Cedergren.

The Birdcatcher film konusuna tarafından tek başına ortada kalan Yahudi bir kız olan Esther, hiçliğin ortasında bir takım insan göre bulunup erkek olduğu sanılınca, saçlarını keser ve kimliğini gizli tutmak için erkek rolü yapar. Norveç’teki Nazi çiftliğinde bir erkek olarak her şeyi yapmaya çalışan ve kimliğini gizlemek için verdiği uğraşların ardı arkası kesilmeyen Esther, İsveç’e kaçmak için plan yapacak, ama tek başına olduğu bu yolculuğun hazırlığı ve erkek olmaya çalışmanın jurnal çabası ve zorluğu içinde türlü türlü olaylar yaşayacak ve bazı seçimler yapmak zorunda kalacaktır.

The Birdcatcher filmi en çok başrolün erkeğe hiç benzememesiyle eleştirilmiş. The Birdcatcher filmini izleyecek herkese iyi bir tarihi gerilim seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kuş Avcısı 2019
15 izlenme
The Birdcatcher filmi, Nazi dünyasında kendini erkek olarak tanıtan, Yahudi olduğunu gizleyen ve bu esnada da İsveç’e kaçma planları yapan bir kadının hikayesinin anlatıldığı bir tarihi gerilim filmi. Norveç ve İngiltere’de çekimleri yapılan The Birdcatcher filminin yönetmen koltuğunda Ross Clarke oturuyor, filmin senaryosu ise Norveçli Trond Morten Kristensen’in elinden çıkma. The Birdcatcher filminde başrolde Sarah-Sofie […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat