Korku Seansı 3 2020 Korku

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×

Korku Seansı 3 Filmi Konusu

Nefret Edilen Şey Seansı 3 izle, Korku filmi severlerin vazgeçemediği Nefret Seansı 3.serisi ile 9 eylül 2020 tarihinde geliyor. En iyi dehşet film serisini full hd izle. Nefret Edilen Şey filmleri eskilerden beri seçim edilen film türleri arasındadır. Nefret Edilen Şey Seansı 3 ise, bir seri devamı şeklinde gelen serinin 3. ve en son Filmi Nefret Seansı 3, hemen şimdi vizyona girmemiştir. İzleyiciler göre merakla beklenen dehşet filminin birincil iki filminden ayrı olacağı bilinmektedir. İlk 2 filmde çiftin tekrar bu filmdeki gibi kendilerinden yardım isteyen insanlara takviye ettiğini görmüştük. Bu olayların sonucunda yaşadıkları nefret doymuş anları izlemiştik. Doğaüstü dehşet filmi olarak geçen film bununla birlikte adi korku filmlerinden ayrı olacaktır.

Korku Seansı 3 filminde, 1980li yıllardaki bir çifti görmekteyiz. Çift; Ed ve Lorraine Warren’in başına gelen olayları izleyeceğiz. Ancak hemen şimdi net bir açıklama yapılmamıştır. Bu sefer 3. Filmde, çift bile üstesinden gelemeyeceği durumlarla karşılaşacaktır. Bu sefer eski filmlere kadar, versiyon da genişletilecek, beklentilerin üst düzeyde karşılanacağı umulmaktadır.

Nefret Seansı Serisi

Çiftin evine gelen Bill Ramsey sonrasında olaylar gerçekleşmektedir. Ramsey çiftten yardım istemektedir. Ramsey’in sorunu bir iblis göre tutsak alınmasıdır. Bu konuda defalarca birllikte Robert McKenna’ya danışırlar. Şeytan çıkarma ayininden beri böyle bir şey yaşanmamaktadır.

Nefret Edilen Şey Seansı 3 filminin türü korkudur. Film 11 Eylül 2020 yılında yurtdışında vizyona girecekken, Türkiye’de bu tarih tamamiyle belli değildir.Henüz sadece fragmanı yayınlanan film, izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Netleştiğinde internetteki platformlardan duyurusu yapılacaktır.

Nefret Seansı 3 Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini Michael Chaves’in yaptığı, yapımcıları James Wan, Peter Safran olan filmin oyuncularına baktığımızda;

Vera Farmiga: Lorraine Warren rolüyle, 46 yaşında, Amerikalı oyuncu olarak çalışmaktadır.
Patrick Wilson: EdWarren rolüyle, 46 yaşında, sinema ve tiyatro oyuncusu, şarkıcı olarak çalışmaktadır.
Bonnie Aarons: 61 yaşında, oyuncu ve yazar olarak çalışmaktadır.
SterlingJeris: JudyWarren rolüyle, 15 yaşında çocuk oyuncu olarak çalışmaktadır.
Shannon Kook: Drew Thomas rolüyle, 33 yaşında Afrikalı oyuncu olarak çalışmaktadır.
Julian Hilliard: David Glatzel rolüyle, 8 yaşında çocuk oyuncu olarak çalışmaktadır.
RuairiO’connor, CharleneAmoia, Ronnie Gene Blevins, Sarah CatherineHook, RebeccaLines, Steve Coulter da diğer oyunculardandır.

En çok sevilen ve beklenen 2020 filmleri arasında olan Nefret Edilen Şey Seansı 3 9 Eylülde çıkacaktır. Sitemizi peşine düşüp takip ediniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Korku Seansı 3 2020 Korku
15 izlenme
Korku Seansı 3 Filmi Konusu Nefret Edilen Şey Seansı 3 izle, Korku filmi severlerin vazgeçemediği Nefret Seansı 3.serisi ile 9 eylül 2020 tarihinde geliyor. En iyi dehşet film serisini full hd izle. Nefret Edilen Şey filmleri eskilerden beri seçim edilen film türleri arasındadır. Nefret Edilen Şey Seansı 3 ise, bir seri devamı şeklinde gelen serinin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat