Fırtına İçin Bir Kurban Netflix Gerilim

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Fırtına İçin Bir Kurban izle, netflix gerilim tadındaki bu filmde Amaia ve baskı mücadelesi konu alınıyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz. 2020 yılında Netflixe gelen bilhassa Kabahat gerilim ve aksiyon tarzındaki filmler oldukça başarıya imza atıyor. Öyleki oldukça çok fazla izleniyor. Gerilim filmi demişken 2020 yılı yeni filmlerinden Fırtına İçin Bir Kurban filmini sitemize ekleyelim dedik. Filmin konusuna gelecek olur isek, işinde oldukça başarılı olan müfettiş Amaia tüm zorlu görevliklerin üstesinden gelmektedir. Son görevi olan Baztan vadisi dosyalarına bakan başarılı müfettiş bu kez işi epeyce zordur. Bu zorluklar ile uğraşırken rüyasına giren kabuslarında tesadüf etmesi ile de işler baya bir kompleks hal alır.

2020 Gerilim filmi Fırtına İçin Bir Kurban filmi Almanya yapımıdır. İMDB den 6.4 gibi iyi bir puan filmin reel orjinal ismi ise “Offering to the Storm” dur. Film hakkında görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Fırtına İçin Bir Kurban Netflix Gerilim
14 izlenme
Fırtına İçin Bir Kurban izle, netflix gerilim tadındaki bu filmde Amaia ve baskı mücadelesi konu alınıyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz. 2020 yılında Netflixe gelen bilhassa Kabahat gerilim ve aksiyon tarzındaki filmler oldukça başarıya imza atıyor. Öyleki oldukça çok fazla izleniyor. Gerilim filmi demişken 2020 yılı yeni filmlerinden Fırtına İçin Bir Kurban filmini sitemize ekleyelim dedik. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat