Sucker Punch 2011

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Yaşanmış gerçekliklerden yürüyüp gitmek isteyen Babydoll’un düş dünyasının derinliklerini anlatan Sucker Punch filmi 2011’de yönetmen Zack Snyder’in eşliğinde yapılmıştır. Kötü ve karanlık zamanları kafasında son vermek isteyen genç bir kız bunlardan uzaklaşmak için ucu bucağı olmayan şahane bir dünyanın daha doğrusu zihninin derinliklerin yaşadığı herzamanki dışı bir yolculuğa çıkar. Düzgün maceraların içerisine girdiğinde realite ile hayal aralarında ince bir çizginin üstünde yürümeye başlayacaktır.

Sucker Punch, hür iradesinin dışarıda bir noktada kilitli kalan Babydoll’un burada durmaya hiç niyeti yoktur. Dört kızdan oluşacak yeni ekibine dahil olup kötülerin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Rocket, Blondie ve Amber gibi isimlerle zorlama birliği yaparak kara kaderleri yenmeye kararlıdırlar. Hepsini esir olarak eline bulunduran Blue’ya karşısında kaçış planı için ikna edilmişlerdir. Hayal aleminde sınırı olmayan fantastik savaşların içerisinde buradan kurtulmak için sona gelirlerse eğer büyücünün katkısı ile sıkıştıkları dünyadan çıkabileceklerdir. Zack Snyder ve Steve Shibuya’ın senaryosunu üstlendiği Sucker Punch’ın oyuncu kadrosunda Emily Browning, Abbie Cornish ve Jena Malone yer alıyor. Sucker Punch 2011 Full HD izleyeceklere neşeli bir olağanüstü aksiyon diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sucker Punch 2011
46 izlenme
Yaşanmış gerçekliklerden yürüyüp gitmek isteyen Babydoll’un düş dünyasının derinliklerini anlatan Sucker Punch filmi 2011’de yönetmen Zack Snyder’in eşliğinde yapılmıştır. Kötü ve karanlık zamanları kafasında son vermek isteyen genç bir kız bunlardan uzaklaşmak için ucu bucağı olmayan şahane bir dünyanın daha doğrusu zihninin derinliklerin yaşadığı herzamanki dışı bir yolculuğa çıkar. Düzgün maceraların içerisine girdiğinde realite ile […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat