The Fall – Düşüş 2006

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
The Fall filmi 2006 yapımı serüven ve dram filmidir. İçinde böylece fazla harika ögenin yanı sıra oldukça artı arma de içeren Düşüş filmi iki saat sürmektedir.

Tarsem Singh’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosuna da katkıda bulunduğu The Fall filmi Lee Pace ve Catinca Untaru başrolüyle karşımıza çıkıyor. Sembolik açıdan değerlendirildiğinde film incelemesi olarak karşınıza pat diye artı fazla çıkacağını düşündüğümüz The Fall filminde Lee Pace zarar görmüş ve hastanede yatmakta olan bir dublörü canlandırırken, bununla beraber kurduğu olağanüstü dünyada ise Maskeli Haydut rolüne yaşam veriyor. öte taraftan Catinca Untaru, tekrar hastanede kolu kırık minik bir kız olan Alexandria’yı, Justine Waddell hastanenin hemşiresi olan Evelyn ile şahane dünyadaki Evelyn’i ve Kim Uylenbroek ise hastanenin doktoru ve bununla beraber hayal dünyasının Büyük İskender’ini canlandırıyor.

Tarsem Singh gibi hatırı sayılır bir yeteneğin ellerinden meydana çıkan The Fall, yani Düşüş filminde David Fincher’ın da katkısı mevcut. Amerika’nın yanı sıra Güney Afrika ve Hindistan gibi ülkelerde de çekimi yapılan The Fall filminin konusu ise 1920’lerde bir hastanede başlıyor. Los Angeles’ta bir hastanede Alexandria kolu kırılmış olan ve hastanede yatan küçük bir kız çocuğudur. Günün birinde düşüş ardından bacakları felçli kalan film dublörü Roy Walker ile tanışır. Alexandria, Roy’dan kendisine bir öykü anlatmasını isteyince olaylar gelişmeye başlar. Roy’un anlattığı inanılmaz hikayede yozlaşmış bir devlet adamını öldürmek üzere görevde olan çeşitli özelliklerdeki altı kişiden oluşan bir hikayeye başlar. Bu inanılmaz ve heyecan verici hikayenin aralarındaysa devam etmek için Alexandria’dan kendisine morfin getirmesini ister. Roy’un hikayesi sona yaklaşırken, vefat de yaklaşmaktadır. Roy’un kafası artık reel ve gerçek dışı ayırt edemeyecek seviyededir.

Kesinlile izlenecekler listenizde olması gerektiğini düşündüğümüz The Fall – Düşüş 2006 Türkçe Dublaj izleyicileri için beklentilerini karşılayacak bir film keyfi yaşamalarını dileriz.

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
The Fall – Düşüş 2006
79 izlenme
The Fall filmi 2006 yapımı serüven ve dram filmidir. İçinde böylece fazla harika ögenin yanı sıra oldukça artı arma de içeren Düşüş filmi iki saat sürmektedir. Tarsem Singh’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosuna da katkıda bulunduğu The Fall filmi Lee Pace ve Catinca Untaru başrolüyle karşımıza çıkıyor. Sembolik açıdan değerlendirildiğinde film incelemesi olarak karşınıza pat […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat