Eroin Atış 2020

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Ufak bir kasabasa başlayan eroin kullanımının yaygınlaşmasına savaş açılmasını anlatan Shooting Heroin filmi 2020 senesinde aksiyon yapımı olarak ABD sinemalarında gösterim yaptı. Pennsylvania’da geçmekte olan hikayede ülkeye pompalanmaya başlanılan eroin kullamınına karşı savaş açmış olan üç farklı karakterin bir araya gelmesini konu alıyor. Bu mücadele için tüm karakterlerin öbür bir motivasyonu vardır. Bekar ve eski bir savaş gazisi olan Adam, iki evladı 12 saat içerisinde uyuşturucudan kaybeden memur Edward ve Haze.

Shooting Heroin izle, hepsinin hayatını daha aşağı üst etmiş bu illeti bitirmek için istikrarlı olan isimlerin savaşı başlar. Şehrin tek düzgün polislerinden biri olan Jerry’de onlara her konuda muavin olmaktan memnun durumdadır. İlk faaliyetleri “Şehirde Uyuşturucu Yok” tabelasını hazırlayıp dikmek olur. daha sonra okullara giriş yapan öğrencilerin üstlerini aramaya başlayan takım işleri ilerletmeye başlar. Adam ise motor kullanan bir adamın öğrencilere bunu sattığını fark eder ve ona saldırır. Bu çatışmada ana karakterlerden biri hayatını kaybedecektir. Spencer T. Folmar’ın yazıp yönettiği Shooting Heroin’nin oyuncuları Sherilyn Fenn, Cathy Moriarty ve Nicholas Turturro olmuştur. Shooting Heroin 2020 Full izleyeceklere neşeli aksiyon seyiri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Eroin Atış 2020
18 izlenme
Ufak bir kasabasa başlayan eroin kullanımının yaygınlaşmasına savaş açılmasını anlatan Shooting Heroin filmi 2020 senesinde aksiyon yapımı olarak ABD sinemalarında gösterim yaptı. Pennsylvania’da geçmekte olan hikayede ülkeye pompalanmaya başlanılan eroin kullamınına karşı savaş açmış olan üç farklı karakterin bir araya gelmesini konu alıyor. Bu mücadele için tüm karakterlerin öbür bir motivasyonu vardır. Bekar ve eski […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat