Babama Sevgilerle İlgili 108 İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Nannaku Prematho izle, 2016 Hint Filmi, Abhi adındaki başarılı bir genç babasının son isteğini gerçekleştirmek için kariyerini riske atar. Filmi full izleyin. Nannaku Prematho filmi konusu, oldukça zeki ve başarılı bir girişimci olan Abhi, adındaki akıllı adam bir sürü hayali var iken babasının ani rahatsızlığı ile sarsılır. daima kendinden belli olan ve yeni buluşlar yapmayı seven bu başarılı adam önünde bir fazla güzel yer varken babasının son isteğini yerine getirmek için bu zamana değin yaptığı ve hayalini kurduğu ve hatta en önemlisi sevdiği bayan ile arasını açacak hayatını değiştirecek bu olayı gerçekleştirmek zorunda kalır.

2016 yapımı Bolywood sinemasından efsane denecek dek iyi kalitede olan ve İMDB den 7.6 gibi fazla başarılı bir puan bölge Nannaku Prematho Filmi Sukumar yönetmenliğinde 168 dakika hırslı film keyfi yaşatıyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Babama Sevgilerle İlgili 108 İpucu
12 izlenme
Nannaku Prematho izle, 2016 Hint Filmi, Abhi adındaki başarılı bir genç babasının son isteğini gerçekleştirmek için kariyerini riske atar. Filmi full izleyin. Nannaku Prematho filmi konusu, oldukça zeki ve başarılı bir girişimci olan Abhi, adındaki akıllı adam bir sürü hayali var iken babasının ani rahatsızlığı ile sarsılır. daima kendinden belli olan ve yeni buluşlar yapmayı […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat