Kayıp Kızlar 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kızını kaybeden Mari Gilbert’in onu arayışını konu bölge Lost Girls filmi 2020 senesinde Netflix’te yayınlanan dram ve gizem yapımlarından biri olmuştur. Çılgına dönen bir anne olan Mari olay için polislerin durumu umursamaması ve fazla ilgili olmamasıyla birlikte iyice deliye dönmeye başlar. Kızının kayboluşuna karşın tepkisiz kalmış olan polis memurlarının tavırlarından dolayı kendisi arayış içerisine girmeye karar verir. Derinlemesine yapılan araştırmaları sonrasına bazı ceza durumlarıyla örtüştüğünü anlar.

Lost Girls izle, Long Island isimli yerde bazı hayat kadınlarının öldürülmesiyle kızının kayboluşunun arasındaki bağlantıyı kurmaya başlayan Mari olayların üzerine gitmeye başlar. Burada işlenen cinayetler ile bağlantı kurmasıyla birlikte işin içinde karanlık bağlantılarda yer almaktadır. Shannan öldürülmüş olan bir fazla yaşam kadınıyla ne gibi bağı olduğuna dair çarpıcı detaylara varacaktır.Sundance Film Festival’inde Lost Girls yapımı ilk gösterimini gerçekleştirdi. Liz Garbus’ın yönettiği Lost Girls’ün senaryosu Robert Kolker ve Michael Werwie göre yazıldı. Amy Ryan, Thomasin McKenzie ve Gabriel Byrne’in oynadığı filmi altyazılı izleyebilirsiniz. Lost Girls 2020 Altyazılı Full izleyeceklere iyi bir dram ve gizem film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kayıp Kızlar 2020
13 izlenme
Kızını kaybeden Mari Gilbert’in onu arayışını konu bölge Lost Girls filmi 2020 senesinde Netflix’te yayınlanan dram ve gizem yapımlarından biri olmuştur. Çılgına dönen bir anne olan Mari olay için polislerin durumu umursamaması ve fazla ilgili olmamasıyla birlikte iyice deliye dönmeye başlar. Kızının kayboluşuna karşın tepkisiz kalmış olan polis memurlarının tavırlarından dolayı kendisi arayış içerisine girmeye […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat