Undine 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×

Undine izle, Almanya yapımı filmde Undine adındaki bir kadının aldatılması konu alınıyor. Fantastik konulu 2020 filmini full hd izleyebilirsiniz. Fantastik tarzı kategorisi ile dikkatleri çeken, Undine Filmi yayına girdi. Berlin’de hayatını geçiren ve rehberlik yapan Undine’nin hayatını konu alan filmde, Undine’nin fazla sevdiği ve aşık olduğu bir adam vardır herşey yolunda bu vesileyle erkek arkadaşı genç kadını diğer bir kadınla aldatır. Bu durumu hiç bir şekilde kabullenemeyen Undine, eski erkek arkadaşını öldürmek ister. Bu esna da Christoph adında bir denizci ile tanışan ve aşk yaşamış ikili bir süre sonradan Undine’nin kandırılma psikolojisi yüzünden aşkları fazla faklı yerlere gider.

Almanya yapımı olan ve oldukça öbür konusu ile dikkatleri çeken, Undine Filmiİmdb’den 6.4 puan almıştır. Christian Petzold yönetmenliğinde oysa filmi sitemizden full hd izleyebilirsiniz.

 

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Undine 2020
30 izlenme
Undine izle, Almanya yapımı filmde Undine adındaki bir kadının aldatılması konu alınıyor. Fantastik konulu 2020 filmini full hd izleyebilirsiniz. Fantastik tarzı kategorisi ile dikkatleri çeken, Undine Filmi yayına girdi. Berlin’de hayatını geçiren ve rehberlik yapan Undine’nin hayatını konu alan filmde, Undine’nin fazla sevdiği ve aşık olduğu bir adam vardır herşey yolunda bu vesileyle erkek arkadaşı […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat