Mürit – Köşk 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
2019 nefret gerilim filmi Mürit, orijinal ismiyle The Lodge filmi FilmNation ve Hammer stüdyolarının iki taraflı yapımı bir film. Severin Fiala ve Veronika Franz’ın yönettiği film takriben iki saat uzunluğunda.

Mürit nefret filminde başrolde Riley Keough, Jaeden Martell ve Lia McHugh başrolleri paylaşıyor. Ayrıca Alicia Silverstone ve Richard Armitage isimleri de filmdeki oyuncular arasında. Mürit filminde Grace karakterine Riley Keough hayat veriyor ve bir üvey anne adayını canlandırıyor. Jaeden ve Lia ise Grace’in nişanlısı Richard’ın çocukları Aidan ve Mia karakterlerini canlandırıyorlar.

The Lodge, Mürit filminde Richard, Grace ve çocuklar bir dağ evine gidiyorlar. Richard’ın iki günlüğüne başka bir yere gitmesi ve Grace’i çocuklarla birlikte bırakması gerekiyor. Ancak çocuklar öz annelerini kaybettiği ve Grace’i üvey anneleri olarak görmek istemedikleri için aralarında soğuk dalgalar esiyor. Babaları gittikten daha sonra Mia ve Aidan tam Grace’e biraz daha ısınmaya başlamışken internetten Grace’in bir tarikat liderinin kızı olduğunu, bu tarikatın her bir üyesinin Grace 12 yaşındayken topluca intihar ettiği ve Grace’in de bu tarikattan sağ kalan tek üye olduğunu öğreniyorlar. öte taraftan Grace de dini bir tarikata mensup olarak geçen çocukluluğun etkisiyle psikolojik gerilim düzeyini defalarca üstteki seviyede tutacak o kadar fazla durum yaşamaya başlıyor. Ne var oysa hava koşulları sebebiyle hiçbiri evden ayrılamıyor.

Reformcu bir dehşet filmi olarak değerlendirilmiş olan Mürit filmi Türkçe altyazılı izleyicilerine neşe saçan seyirler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Mürit – Köşk 2019
18 izlenme
2019 nefret gerilim filmi Mürit, orijinal ismiyle The Lodge filmi FilmNation ve Hammer stüdyolarının iki taraflı yapımı bir film. Severin Fiala ve Veronika Franz’ın yönettiği film takriben iki saat uzunluğunda. Mürit nefret filminde başrolde Riley Keough, Jaeden Martell ve Lia McHugh başrolleri paylaşıyor. Ayrıca Alicia Silverstone ve Richard Armitage isimleri de filmdeki oyuncular arasında. Mürit […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat