Brahms The Boy 2 – Lanetli Çocuk 2

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Brahms The Zirve 2 – Lanetli çocuk 2 izle, Netflix’in nefret edilen şey filminde korku ve gizem doymuş anlar yaşanıyor. Filmi Türkçe dublaj full izleyiniz. Netflix’in beklenen filmi Brahms The Doruk 2 – Uğursuz Çocuk 2 nihayet sonunda sitemize geldi. Vaktinde ilk serisi çokça hayranlık uyandıran ve izlenen dolayısıyla bu bakımdan serinin 2.cisi çıkmıştır. Peki bu defa filmde neler oluyor bunu bir ele alalım. Epeyce kendi hallerinde hayatlarına sürekli ve bir ev edinmek isteyen saf bir aile ” Heelshire ” konağını alma kararı verir, emrindeki oranın eski dönemde ne gibi gizem ve korkuları barındıklarından haberleri yoktur. Konağa taşınan aile, mutlu mesut bir hayat sürerken ailenin ufak çocuğu ” Bhrams ” adındaki gerçek kadar gerçek olan bir bebekle ile dostluk kurar, burdan sonradan ise esrarengiz ve korku batmış anlar başlayacaktır.

2020 netflix katkıları ile yayınlanan filmin yönetmenliğinde usta isim William Brent Bell bulunuyor. 86 dakika süren bu nefret edilen şey ve gerilim Brahms The Boy 2 – Uğursuz Çocuk 2 filmini izlemenizi kuvvetle tavsiye ediyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Brahms The Boy 2 – Lanetli Çocuk 2
25 izlenme
Brahms The Zirve 2 – Lanetli çocuk 2 izle, Netflix’in nefret edilen şey filminde korku ve gizem doymuş anlar yaşanıyor. Filmi Türkçe dublaj full izleyiniz. Netflix’in beklenen filmi Brahms The Doruk 2 – Uğursuz Çocuk 2 nihayet sonunda sitemize geldi. Vaktinde ilk serisi çokça hayranlık uyandıran ve izlenen dolayısıyla bu bakımdan serinin 2.cisi çıkmıştır. Peki […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat