Web Analytics

Mezarına Tüküreceğim 3 Tek Parça

Kaynak 1
Hata Bildir ×

Mezarına Tüküreceğim 3 Konusu

Mezarına Tüküreceğim 3 izle, Serinin en sonu olan film Türkçe dublaj değil mu? Filmi full tek parça izle, 2015 yapımı intikam filmi 1080p kalitede sizlerle. Bir devam filmi olan Mezarına Tüküreceğim 3 filmi izleyicisinde ilk filmin başarısı nedeniyle büyük merak uyandırmıştır. Gerilim ve nefret edilen şey dalında uyarlanan filmde, bir köşeye çekilerek yazmış olduğu romanına odaklanmış bulunan genç bayan Jennifer Hills güzelliği ve yalnızlığı ile yerleşmiş bulunduğu mahalledeki adamların dikkatini çeker. Yalnızlığı ile kendini mutlu hisseden yazarımızın başına geleceklerden habersiz gürültüsüz ağırbaşlı günleri uzun sürmeyecektir. Mahallesindeki fena niyetli halk ona yaralamak için fırsat kollamaktadırlar.

Mezarına Tüküreceğim 3 izle

Bir gece birdenbire genç kadının yaşadığı eve giren adamların tek maksatları yalnızca genç kadını korkutmaktır. Sadece azıcık nefret edilen şey verip onu tekrar yalnızlığı ile baş başa bırakmayı planlamışlardı. Ancak eve girmeleri ile işler umulmadık bir şekilde çığırından çıkar. Yalnızca korkutmak için geldikleri kadına kendi evinde işkenceler ederler ve daima tecavüze maruz bırakırlar. İşkencelerden ve tecavüzden acınacak halde olan yazarımız zorlama şartlar altında ölmeden ellerinden kurtulmayı başarır. Kadının artık tek bir amacı bulunmaktadır. Yaşadığı kuvvet anların intikamını olmak artık onun hayat tarzı olmuştur. Öldüğünü zannettikleri için gayet gizli davranan saldırganlar için dehşet bir intikam bekliyor olacaktır. Mezarına Tüküreceğim 3 izle sizler için ekledik.

Gerilim ve nefret severlerin hiç sıkılmadan, heyecanla izleyeceği bu yapıt gişelerdeki üstün performansı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Yönetmenliğini Steven R. Monroe’nin üstlendiği yapıt 1 saat 48 dakikalık süresi ile bu alandaki filmlerin akla uygun süresini yakalamıştır.

Sarah Elizabeth Butler

11 Şubat 1985 doğumlu Sarah Elizabeth Butler en iyi Grave filmlerinden birisi olan I Spit On Jennifer filminde başrol oynamıştır. Washington ABD doğumlu ünlü oyuncu Rogers High School ve Güney California Üniversitelerinde eğitim almıştır. I Heart Vampires adlı tv şovunun yıldızı olan ünlü oyuncu göstermiş olduğu üstün performanslar ile dikkatleri üstüne çekmektedir.

Chad Lindberg

Hızlı ve Şahlanmış filmlerinden tanıdığımız Chad Lindberg 1 Kasım 1976 yılında doğmuştur ABD’de doğmuştur. Eğitimini Puyallup High School ve devamında Mount Vernon High School ‘da bölge meşhur oyuncu Ekim Gökyüzündeki filmindeki üstün oyuncuğu ile tekrar sevenlerinin büyük ilgisini çekmiştir. Bir televizyon dizisi olan Ghost Stalkers’in müşterek sunucularından birisi olarak da tanınır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Mezarına Tüküreceğim 3 Tek Parça
17 izlenme
Mezarına Tüküreceğim 3 Konusu Mezarına Tüküreceğim 3 izle, Serinin en sonu olan film Türkçe dublaj değil mu? Filmi full tek parça izle, 2015 yapımı intikam filmi 1080p kalitede sizlerle. Bir devam filmi olan Mezarına Tüküreceğim 3 filmi izleyicisinde ilk filmin başarısı nedeniyle büyük merak uyandırmıştır. Gerilim ve nefret edilen şey dalında uyarlanan filmde, bir köşeye […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat