Nesillerin Günahı Generational Sins 2017

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Nesillerin Günahı izle, gerceç ismi Generational Sins olan 2017 dram filmini sitemiz üzerinden donma sorunu olmadan full izleyebilirsiniz. Dram film severler için 2017 yapımı Nesillerin Günahı – Generational Sins filmini yayınlıyoruz. Konusunu anlatacak olursak, sıradan bir hayatı olan Drew, bir gün eve kazanç ve annesi (Sarah) vefat etmek üzere olduğunu görür. Genç adam yaşlı annesini bu şekilde görmenin verdiği şaşma içerisinde iken annesinin ona son vasiyeti ve söyleyeceği şeyler vardır. Yaşlı kadının oğlundan son ricası Drew’in minik kardeşi olan Will adındaki çocuğu eski mahallelerine götürmesi gerektiğini ve bir takım gizem dolu sırlardan uzakta durması için elinden yapması gerektiğini söyler. Uzun senelerdir kardeşini görmeyen Drew kardeşini bulup onu ikna edip annesinin vasiyetini elinden geldikçe gerçekleştirmek için çaba göstermeye başlar.

Dram filmleri olan arşivimize 2017 yapımı Nesillerin Günahı – Generational Sins filmini eklemiş bulunuyoruz. IMDB den 7.5 gibi oldukça iyi bir puan alan Spencer T. Folmar yönetmenliğindeki filmi Türkeç dublaj izleyin.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Nesillerin Günahı Generational Sins 2017
17 izlenme
Nesillerin Günahı izle, gerceç ismi Generational Sins olan 2017 dram filmini sitemiz üzerinden donma sorunu olmadan full izleyebilirsiniz. Dram film severler için 2017 yapımı Nesillerin Günahı – Generational Sins filmini yayınlıyoruz. Konusunu anlatacak olursak, sıradan bir hayatı olan Drew, bir gün eve kazanç ve annesi (Sarah) vefat etmek üzere olduğunu görür. Genç adam yaşlı annesini […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat