Web Analytics

Kurt Çağrısı – Kurt Şarkısı 2019

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Denizaltı krizine sebep olan bir Fransız gemisinin yaşadığı sıkıntılı süreci ele bölge Le chant du loup filmi orijinal adıyla The Wolf’s Call 2019 yapımı gerilim yapımlarından biri oldu. Yeni üretilmiş genç bir denizaltı olayların merkezinde yer almaktadır. Yeni yapılmış bu araç akustik olarak harekete geçmesiyle bilinmekte ve çevresinde oluşan herhangi bir ses dalgasını tanımlayabilmektedir.

Le chant du loup izle

Bir çok insanın hayatının bu denizaltıya bağlı olmasını anlatan The Wolf’s Call full izle filminde yaşanan kötü bir durum neticesinde ekip yaşamını yitirmiştir. Yoldaş olanların güvenini ve itibarını her yerde kazanbilmeleri adına kendileriyle bir soruşturma içerisinde dahil oluyorlar. Ama bu koşul tüm dünyayı nükleer bir tehditin ortasında bırakmıştır. Özel birlikten oluşan ekip dünya savaşının başlamaması için ekstra efor sarfetmesi gerekecektir. Esas komuta emrinin iptali gelmediği için işleri fazla daha baskı kararlar atamak olacaktır. Abel Lanzac’ın yazıp yönettiği Le chant du loup hd izle oyuncu kadrosu François Civil, Omar Sy, Mathieu Kassovitz ve Reda Kateb’ten oluşuyor. Le chant du loup 2019 Altyazılı izleyen aksiyon sevenlere hoş seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kurt Çağrısı – Kurt Şarkısı 2019
14 izlenme
Denizaltı krizine sebep olan bir Fransız gemisinin yaşadığı sıkıntılı süreci ele bölge Le chant du loup filmi orijinal adıyla The Wolf’s Call 2019 yapımı gerilim yapımlarından biri oldu. Yeni üretilmiş genç bir denizaltı olayların merkezinde yer almaktadır. Yeni yapılmış bu araç akustik olarak harekete geçmesiyle bilinmekte ve çevresinde oluşan herhangi bir ses dalgasını tanımlayabilmektedir. Le […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat