Bitişler Başlangıçlar

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Bitişler Başlangıçlar izle, 2019 yapımı dram ve aşk içeren filmde, Daphne aradığı aşkı bulacak mı ? Filmi (Endings Beginnings) Türkçe altyazılı full izleyiniz. 2019 yılında drama severler için oldukça adından bahsetdiren Bitişler Başlangıçlar filminin konusu, Los Angeles’te yaşayan genç yaşlardaki Daphne, hayatı boyunca aradığı aşkı bulmak için çabalamış anvak bu durumda hiç umduğu gibi bir sevgi aşk bulamamıştır. Gerçekten saf ve hoş kızın tek istediği hoş ve sevgi doymuş bir aşk hikayesi yaşamaktır. Oysa özellikle son dönemlerde istediğini ararken bu durumun tam tersi olmuş ve güzel kız oldukça ağlayan aşk acısı çekerek yılı doldurmuştur. Yeni yıldan tek istediği aşk olan genç bayan katıldığı bir partide iki erkekle tanışır. Acaba bundan sonra hoş kızın istedikleri olacakmıdır? İzleyip glörebilirsiniz.

Epeyce dram severler için izlenebilecek bir film olan Bitişler Başlangıçlar Filmi , Drake Doremus yönetmenliğinde ödül alacak gibi görünüyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bitişler Başlangıçlar
17 izlenme
Bitişler Başlangıçlar izle, 2019 yapımı dram ve aşk içeren filmde, Daphne aradığı aşkı bulacak mı ? Filmi (Endings Beginnings) Türkçe altyazılı full izleyiniz. 2019 yılında drama severler için oldukça adından bahsetdiren Bitişler Başlangıçlar filminin konusu, Los Angeles’te yaşayan genç yaşlardaki Daphne, hayatı boyunca aradığı aşkı bulmak için çabalamış anvak bu durumda hiç umduğu gibi bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat