Dil Bechara 2020 İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Dil Bechara izle, Yıldızlarımızdaki Kusur romanından uyarlanan aşk ve komediyi sonuna kadar yaşayacağınız 2020 Hint filmini Full hd izleyiniz. Yoğun özlem üzerine herkesin beklediği Hint filmi Dil Bechara filmini yayınlıyoruz. 2020 yılında kendimce en fazla izlenecek olan filmlerinden birisi olan filmin konusu ise şu şekilde. Herkesin yakından tanıdığı John Green’in herkes tarafından beğeni ile okuduğu (Yıldızlarımızdaki Kusur) romanı Bolywood sinemasına bombo gibi düştü. Kizie ve Manny adındaki iki kendi halinde gencin oldukça ihtiraslı ve gerçekci aşklarını konu alan bu filmde aşkın nasıl bir komediye dönüştüğünü kolaylıkla görüyoruz.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Mukesh Chhabra’ın yaptığı 2020 Dil Bechara filmi İMDB den bütün tamına 9.9 gibi bir puan alarak ne kadar çok kaliteli bir film olduğunu ap açık kanıtlamıştır. 101 dakika süren bu Hint filmi sizler için sitemizde yer verdik.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Dil Bechara 2020 İpucu
21 izlenme
Dil Bechara izle, Yıldızlarımızdaki Kusur romanından uyarlanan aşk ve komediyi sonuna kadar yaşayacağınız 2020 Hint filmini Full hd izleyiniz. Yoğun özlem üzerine herkesin beklediği Hint filmi Dil Bechara filmini yayınlıyoruz. 2020 yılında kendimce en fazla izlenecek olan filmlerinden birisi olan filmin konusu ise şu şekilde. Herkesin yakından tanıdığı John Green’in herkes tarafından beğeni ile okuduğu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat