Web Analytics

Kiralama 2020

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
The rental izle, 2020 yapımı korku filminde dört arkadaş tatil için gittikleri evde acayip şeyleri farkederler ve olaylar gelişir. Filmi 1080p kalite ile Full HD izleyiniz. Nefret film severler için The Rental filmini paylaşıyoruz. Cümbür Cemaat hafta sonu dinlenmek ister bu yabancılarda nedense kimsesiz ormanlarda kafalarını kulak vermek istiyorlar filmde de bu şekilde bir plan yapan aile bir ev kiralarlar ve eve giderler. Ancak kiraladıkları evde ev sahibi tarafından gözetlendiklerini farkeden dört arkadaş, doğrusu anlatılmayan bir çok şey ile karşı karşıya kalır ve nefret doymuş sahnelere sebep olurlar.

2020 yılında yayına giren ve İMDB den 5.8 gibi iyi bir puan bölge The Rental filminin yönetmeni ise benim filmlerini epeyce sevdiğim, Dave Franco’dur. Dehşet filmleri paylaşmaya siz değerli izleyicilerimiz için devam edeceğiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kiralama 2020
16 izlenme
The rental izle, 2020 yapımı korku filminde dört arkadaş tatil için gittikleri evde acayip şeyleri farkederler ve olaylar gelişir. Filmi 1080p kalite ile Full HD izleyiniz. Nefret film severler için The Rental filmini paylaşıyoruz. Cümbür Cemaat hafta sonu dinlenmek ister bu yabancılarda nedense kimsesiz ormanlarda kafalarını kulak vermek istiyorlar filmde de bu şekilde bir plan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat