Web Analytics

Zootropolis Zootopia

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Zootopia 2016 yılında Dünya çapında izleyiciler ile buluşmuş, animasyon, macera ve komedi türlerini içinde barındıran bir filmdir. Filmimiz Türkiye izleyicileriyle 10 Haziran 2016’da Zootropolis: Hayvanlar Şehri adı altında buluşmuştur. 1 saat 50 dakikaya yakın uzunluğa sahip bir filmdir. 150 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen filmimiz Dünya çapında 1 milyar dolardan pozitif hasılat yaparak, 1 milyar dolar hasılatını geçen sayılı animasyon film arasına girmiştir. Filmimiz kazandırdığı yüksek hasılat miktarını aldığı ödüllerle de desteklemiştir. 2017 yılının en iyi canlandırma filmi Oscar ödülünü, 2017 en iyi canlandırma Altın Küre ödülünü ve daha 45 adet ödülü kazanmaya hak kazanmıştır. Bu dek ödülün kazanılmasında en büyük rolü oynayan filmin yönetmeni koltuğunda ise Byron Howard ve Rich Moore oturmakta. Byron Howard’ın yönetmenliğini Bolt, Karmakarışık gibi filmlerden hatırlayabilirsiniz. Rich Moore’un yönetmenliğini ise Simpsons, Futurama, Wreck It Ralph gibi yapımlardan tanıyor olabilirsiniz. Filmimizin yazarlarına baktığımızda geniş bir kadro görüyoruz. Ilk Önce tekrar Rich Moore ve Byron Howard’ın yazarlar aralarında olduğunu belirtmeliyiz. İki yönetmenimize ek olarak Jared Bush, Jim Reardon, Josie Trinidad, Phil Johnston ve Jennifer Lee gibi sayısız canlandırma filminde yazarlık yapmış yazarları listede görebilirsiniz.

Oyuncu kadromuz ise oldukça geniş bir listeden oluşuyor. Başrollerden birisi olan Judy Hopps karakteri Ödünç Sevgili ve Bu Gece Beni Eve Al gibi romantik filmlerden hatırladığımız Ginnifer Goodwin göre hayata getirilmekte. Diğer başrol karakteri Nick Wilde’sa Arrested Development, Fena Sözler, Kimlik Hırsızı gibi yapıtlardan sevdiğimiz Jason Bateman göre seslendirilmekte. Bağlı rollerde Idrıs Elba, Tommy Chang, J.K. Simmons ve Nate Torrence gibi ünlü isimleri duyabilirsiniz.

Filmimiz baştan başa ise Zootopia şehri polis gücüne katılan ilk tavşan olan Judy Hopps ve dolandırıcı tilki Nick Wilde karakterlerini peşine düşüp takip ediyoruz. Bu komediye gebe ikilinin şehri ilgilendiren korkunç bir planı ortaya çıkarması ile de coşku ve esprilerle doymuş bir maceraya çıkıyoruz. Canlandırma severlerin mutlaka izlemesi gereken bu üretim için Zootropolis 1080p Türkçe Dublaj izleyicilerine keyifli bir film seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Zootropolis Zootopia
18 izlenme
Zootopia 2016 yılında Dünya çapında izleyiciler ile buluşmuş, animasyon, macera ve komedi türlerini içinde barındıran bir filmdir. Filmimiz Türkiye izleyicileriyle 10 Haziran 2016’da Zootropolis: Hayvanlar Şehri adı altında buluşmuştur. 1 saat 50 dakikaya yakın uzunluğa sahip bir filmdir. 150 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen filmimiz Dünya çapında 1 milyar dolardan pozitif hasılat yaparak, 1 […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat