Web Analytics

John Wick 3 Parabellum

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
John Wick serisinin devamı olarak adlandırılan 2019 yapımı John Wick 3 Parabellum izle ile yüksek doz aksiyon ve serüven durmaksızın devam ediyor. Son filmde Continental içerisinde işlediği cinayetten ve kural ihlalinden nedeniyle buradaki üyeli sona erdirilmişti. Keza burada yer alan yönetim kurulu üyeleri John Wick’i öldürmeleri için 14 milyon dolar büyüklüğünde bir açık ihale ortaya koydular. Yan Wick evreninde bir posta ofisi gibi yer aranıyor, hatlar birbirine bağlanıyor derken girişi iptal edildi yazısını bir önceki John Wick 2 filminin sonunda görmüştük. Az Daha dünya üzerinde yer alan tüm suikastçiler ve katillerin telefonlarına mesaj gitmişti. Bunu en fazla 1 saat erteleyebileceğini söyleyen Continental sorumlusu Winston, canını kurtarması için ona zaman tanıdı. Artık John Wick’in New York şehrinden çıkabilmesi için civarda güvenebileceği hiç bir arkadaşı kalmadı. Bu durumdan kurtulup kurtulamayacağını ise filmle birlikte öğreneceğiz.

Filmin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Kendisi bundan önceki John Wick filmlerinin de yönetmenliğini yapmış, hatta yönetmenlik, asistan yönetmenlik yapmadığı ilk film de John Wick serisi. Daha önce katkıda bulunup muavin yönetmenlik yaptığı diğer filmler aralarında ise Istek Oyunları Serisini, Cehennem Melekleri 2, Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ve ayrıca Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filmlerini görüyoruz. Filmin başrolünde ise reel hayatta mütevazılığıyla aşina, oyuncu olarak ise Matrix üçlemesinin Neo’su olarak kalbimize giren Keanu Reeves’i izliyoruz. Reeves, Sürat Tuzağı, Kırılma Noktası, 47 Ronin, Constantine gibi filmlerle de oyunculuğunu tamamen pekiştirdi. John Wick 3 Parabellum filmindeki öteki oyuncular ise American Gods’ın Wednesday’i Ian McShane, Game of Thrones’un Bronn adlı karakteri Jerome Flynn, Kedi kadın karakteriyle akıllarda kalan Halle Berry ve Billions dizisindeki Taylor Mason karakterini canlandıran Asia Kate Dillon.

John Wick 3 Kaç Saat?: ” 2 Saat 10 Dakika”
John Wick 3 Ne süre sinemalarda ?: ” 17 Mayıs 2019 Tarihinde Bütün sinemalara girdi.”
John Wick Kaç Yaş üstü?: ” 15 Yaş ve üzeir için uygundur.”
Film Nerede Çekildi?: ” Montreal ve Fas’ta çekildi.”

John Wick 3 Parabellum Türkçe Dublaj izleyicilerine neşelendirici seyirler dileriz. Nete düşen yeni bluray 1080p versiyonuyla sayfamızdan John Wick 3 film 1080p altyazılı izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
John Wick 3 Parabellum
17 izlenme
John Wick serisinin devamı olarak adlandırılan 2019 yapımı John Wick 3 Parabellum izle ile yüksek doz aksiyon ve serüven durmaksızın devam ediyor. Son filmde Continental içerisinde işlediği cinayetten ve kural ihlalinden nedeniyle buradaki üyeli sona erdirilmişti. Keza burada yer alan yönetim kurulu üyeleri John Wick’i öldürmeleri için 14 milyon dolar büyüklüğünde bir açık ihale ortaya […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat