Web Analytics

Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı

Hata Bildir ×
En büyük turnuvaların şampiyonlarının yüzyılda bir kere karşı karşıya geldikleri turnuvayı anlatan Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı orijinal ismiyle Mortal Kombat Legends Scorpions Revenge 2020 senesinde vizyon yapan canlandırma ve aksiyon filmi oldu. Hanzo Hasashi rakibi olan bir ninja klanının ailesini öldürmesi ardından harekete geçmiştir. Diğer tarafta dünyanın geleceği için savaşmakta olan savaşçılar varken, kendisi ailesi için boyutlar arası bir turnuvaya katılmaya karar vermiştir.

Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı izle, sevdiği insanları ve ailesini bu durumdan kurtarması için ona verilen bu dövüş turnuvası şansını iyi kullanması gerekmektedir. Oysa Outworld ve Earthrealm gibi en iyilerin kazanan olduğu ve seneler baştan başa yalnızca bir kere yapılan bu dövüşü kazanması o kadar mümkün görülmemekte. Bir yana dünyanın ve insanların kaderininde bu turnuvanın sonucuna emrindeki olması işleri gerginleştirecektir. Ethan Spaulding’nın yönetmeni olduğu Mortal Kombat Legends Scorpions Revenge’ın senaryosunu Jeremy Adams ve Ed Boon yazmıştır. Joel McHale, Jennifer Carpenter ve Grey Griffin’nin seslendirdiği Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı’nı full izleyebilirsiniz. Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı 2020 Türkçe Dublaj izleyeceklere serüven batmış canlandırma seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı
34 izlenme
En büyük turnuvaların şampiyonlarının yüzyılda bir kere karşı karşıya geldikleri turnuvayı anlatan Ölümcül Dövüş Efsanesi Akrebin İntikamı orijinal ismiyle Mortal Kombat Legends Scorpions Revenge 2020 senesinde vizyon yapan canlandırma ve aksiyon filmi oldu. Hanzo Hasashi rakibi olan bir ninja klanının ailesini öldürmesi ardından harekete geçmiştir. Diğer tarafta dünyanın geleceği için savaşmakta olan savaşçılar varken, kendisi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat