Bbaengban 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Ani soygun olarak aşina vur kaç yöntemini kullanan bir ekibi yakalamayı konu alan Bbaengban bilinen diğer ismiyle Hit and Run Squad filmi 2019’da Güney Kore yapımı aksiyon filmi olmuştur. Eun Shi-Yeon adlı adam teğmenlik yaptığı görevinden bölgesel bir soruşturma görevinde bulunan ülkenin ulusal birimine ödev edilmiştir. Burada kendisiyle birlikte hareket edecek Seo Min-Jae ve Woo Sun-Young ile atama almaktadır. Jae-Cheol isimli bir adamın gerisinde düşmüşlerdir.

Bbaengban izle, daha öncelerinde formula 1’in başarılı sürücülerinden biri olan Jae-Cheol b işi bırakıp iş adamlığına soyunmuştur. Aniden radikal karar verip bu işi bırakması artık vur kaç tarzı soygunlarda yer aldığına göze çarpan etmektedir. Böyle nüthiş yetenekli bir şöförü yakalamaları için aynı yeteneklere sahip ve iyi araçlara ihtiyaçları vardır. Hız ve delilik ile suçlarına devam eden kişinin durdurulması gerekmektedir. Jun-hee Han’nın yönettiği Hit and Run Squad’ın oyuncu kadrosu Gong Hyo Jin, Jun-yeol Ryu ve Jo Jeong-Seok’dan oluşmaktadır. Bbaengban 2019 Filmi Full HD izleyeceklere aksiyonu bol araba sahneleri olan güzel film dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bbaengban 2019
17 izlenme
Ani soygun olarak aşina vur kaç yöntemini kullanan bir ekibi yakalamayı konu alan Bbaengban bilinen diğer ismiyle Hit and Run Squad filmi 2019’da Güney Kore yapımı aksiyon filmi olmuştur. Eun Shi-Yeon adlı adam teğmenlik yaptığı görevinden bölgesel bir soruşturma görevinde bulunan ülkenin ulusal birimine ödev edilmiştir. Burada kendisiyle birlikte hareket edecek Seo Min-Jae ve Woo […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat