Web Analytics

Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim 2006

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kendi hayatı için pazarlıkta bulanabileceği birini arayan Selene’nin devam filmi olan Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim filmi öteki ismiyle Underworld Evolution 2006 senesinde fantastik aksiyon serisinin devamı olarak sevenleriyel buluştu. Vampirlerin başı ve kralı olarak bilinmekte olan Marcus bulup hayatını kurtarmak isteyen Selene melez olan biri yardımda bulunacağını söyler. Michael adlı bu adamın yardımcı olmak istemesini anlamamaktadır ve kurt adam kanını teftiş edip edemeyeceği konusunda şüpheleri bulunmaktadır.

Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim izle, Selene bu talebi reddeder fakat arasında başlayan aşk ırkların savaşından daha zinde durmaktadır. dahası Marcus onun peşine düşüp ortadan uyandırmak istemektedir. Başlayan bu savaşın başlıca nedenleri ortaya çıkmaya başladığında dehşet gerçekler tek tek Selene’nin yüzüne çarpmaya başlar. Onu yetiştiren ailesi bile ona karşın ihanet içerisinde bulunmuştur. Ama intikamını almadan işin peşini bırakmak istemeyen Selene’yi kimse durduramayacaktır. Len Wiseman2ın yönettiği Karanlıklar Ülkesi serisinin 2. filmi olan Evrim’in senaryosu Kevin Grevioux ve Danny McBride göre yazıldı. Kate Beckinsale, Scott Speedman ve Tony Curran’ı oyuncu olarak gördüğümüz Underworld: Evolution’ı türkçe dublaj izleyeceksiniz. Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim 2006 Türkçe 1080p izleyicilerine hoş bir olağanüstü devam film seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim 2006
14 izlenme
Kendi hayatı için pazarlıkta bulanabileceği birini arayan Selene’nin devam filmi olan Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim filmi öteki ismiyle Underworld Evolution 2006 senesinde fantastik aksiyon serisinin devamı olarak sevenleriyel buluştu. Vampirlerin başı ve kralı olarak bilinmekte olan Marcus bulup hayatını kurtarmak isteyen Selene melez olan biri yardımda bulunacağını söyler. Michael adlı bu adamın yardımcı olmak istemesini […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat