Web Analytics

Lego 2 – Lego 2

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Canlandırma film serisinin devamı olan Lego 2 Filminde bir önceki yapımda yaşanmış olayların sonucunda şehir yaşanmaz bir hal almaya başlamıştır. Orijinal adı The Lego Movie 2: The Second Part olarak 2019 senesinde bizlerle buluştu. Saldırı almaya başlamış olan Lego Duplo isimli atağın ardından şehiri gidermek için harekete geçmiş olsalar bile seri bir dağılmas süreci olduğundan tamir yetişmemektedir. Yerle bir olmuş olan şehir kalıntıları arasında dolaşmakta olanlar ise bunlar içerisinde bir ufo keşfederler. Zaten işler fena sırası gelmişken üstelik uzaylı bulmaları tehlikenin dozunu en ince ayrıntısına kadar artırıp, tedirginliği yükseltmeye başlar.

Lego 2 filminde, bulunmuş olan robotik uzaylı hepsini gemisine alıp onları evrenin derinliklerine götürmektedir. Lucy dahil almak üzere diğer kahramanlar için harekete dinmek ise Emmet’e düşmüştür. İstilaya uğramış olan yerin üstelik üstüne kahramanlarının alıkonulması bütün planları bozmaya yetmiştir. Batman ve Lucy ise şehirlerini talan eden istilacıları püskürtmek ve eski hoş günlere dönebilmek için mücadeleye girerler. Tüm yaratıcılıklarını ortaya koyacak olan ekip, yeni yerlere keşfedip eğlenceli anlar yaşacaktır. Seslendirme kadrosunda Chris Pratt ve Elizabeth Banks’i gördüğümüz Lego filmi 2’nin yönetmenliğini Rob Schrab ve Mike Mitchell yapmıştır. Senaryosunda Raphael Bob-Waksberg ve Phil Lord, Christopher Miller gibi isimleri gördüğümüz Lego 2 Filmini sitemizden 1080p izleyebilirsiniz. Lego Filmi 2 Full 1080p HD izleyicilerine güzel bir animasyon film seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Lego 2 – Lego 2
25 izlenme
Canlandırma film serisinin devamı olan Lego 2 Filminde bir önceki yapımda yaşanmış olayların sonucunda şehir yaşanmaz bir hal almaya başlamıştır. Orijinal adı The Lego Movie 2: The Second Part olarak 2019 senesinde bizlerle buluştu. Saldırı almaya başlamış olan Lego Duplo isimli atağın ardından şehiri gidermek için harekete geçmiş olsalar bile seri bir dağılmas süreci olduğundan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat