Ip Man 4 Final – Yip Man 4 2019

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Ressam Yip’in Amerika’ya gitmesiyle kötülere karşısında açtığı savaşı konu bölge serinin son filmi Ip Man 4 Final öteki adıyla Yip Man 4 yapımı 2019’da vizyon yapmış uzaktan doğu dövüş filmlerinden biri olmuştur. Kung fu konusunda kuşkusuz en iyisi olan usta Yip, öğrendikleri dövüş sanatları tekniklerini fena niyetli bir şekilde kendi çıkarlarına tarafından kullanan insanlarla mücadeleye girmektedir. Bruce Lee gibi çok pozitif öğrenci yetiştirip onlara bu yeteklerini gerekmedikçe kullanmamalarını ve sabırlı olmalarını öğreten büyük üstad son savaşını vermek için harekete geçer.

Ip Man 4 Final izle, son yapımda ondan eğitim edinmek isteyen Bruce Lee’nin genç halini birincil kere gördüğümüz yapımdan sonra yeni filmde kendine yer almışa benziyor. Çin Kung Fu ustalarına saygı duymayan ve onları küçümseyen Amerikalı dövüşçülere meydan okuyarak Amerika’ya kendilerini kabul ettirmeye çalışan dövüş sanatları ustalarını göreceğiz. Oyuncu kadrosunda Scott Adkins dövüş filmlerinden tanıdığımız ve sevdiğimiz kişi bu sefer fena adam rolüyle karşımıza çıkıyor. Donnie Yen’nin sanatçı Yip olarak son defa gördüğümüz final filminde onlara Danny Chan Kwok-Kwan, Chris Collins ve Vanness Wu eşlik etmekte. Pou-Soi Cheang ve Wilson Yip’in yönetmen koltuğunda yer aldığı Ip Man 4 Final’in senaryosunu Edmond Wong ve Hiroshi Fukazawa birlikte yazdılar. Yip Man 4’ü türkçe altyazılı sitemiz üzerinden seyredebilirsiniz. Ip Man 4 Final 2019 Full HD izleyeceklere kung fu ve dövüş sanatlarının bol aksiyonlu filminde hoş bir seyir keyfi diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ip Man 4 Final – Yip Man 4 2019
36 izlenme
Ressam Yip’in Amerika’ya gitmesiyle kötülere karşısında açtığı savaşı konu bölge serinin son filmi Ip Man 4 Final öteki adıyla Yip Man 4 yapımı 2019’da vizyon yapmış uzaktan doğu dövüş filmlerinden biri olmuştur. Kung fu konusunda kuşkusuz en iyisi olan usta Yip, öğrendikleri dövüş sanatları tekniklerini fena niyetli bir şekilde kendi çıkarlarına tarafından kullanan insanlarla mücadeleye […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat