Görünmez Yaşam 2019 ni

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Görünmez Yaşam izle, Brezilya 2019 yapımı dram severler için tavsiye niteliğindeki Invisible Life filmini full hd Türkçe dublaj izleyebilrisiniz. Dram film severler burada mı sizlere kendi kategorisinde oldukça kendisini ıspatlamış Görünmez Yaşam filmini sunuyoruz. Filmde, 18 ve 20 yaşında birbirleri ile kardeşlikden de bir tahvil kuran Eurídice ve Guida’nın yaşam hikayeleri ele alınıyor. Epeyce gelenecekçi bir aile de bazı baskılar aşağıda yetişen bu iki kız herşeyere karşın hoş hayaller kurarlar. Kardeşlerden minik olanın ise gerçek dışı piyanist olmaktır. Ona göre Guida’nın hayali kendisini içten etkileyecek hayatının adamını bulmaktır. Vakit içerisinde babaları onları birbirlerinden ayırır ve kardeşler bu durumu hiç istemeseler de babalarının kararı kesindir. Ama iki kız kardeş önlerindeki hayatları baştan başa asla bıkmadan birbirlerini ararlar.

Brezilya 2019 yapımı Görünmez Hayat filmi, İMDB den 7.8 gibi olcukça iyi bir puan almıştır. Karim Aïnouz yönetmenliğindeki film 139 dakika zevkle duygularınızı ön plana çıkararak izleyeceğiniz tarzda bir film. Brezilya yapımı filmin reel ismi ise Invisible Life dur. Full iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Görünmez Yaşam 2019 ni
19 izlenme
Görünmez Yaşam izle, Brezilya 2019 yapımı dram severler için tavsiye niteliğindeki Invisible Life filmini full hd Türkçe dublaj izleyebilrisiniz. Dram film severler burada mı sizlere kendi kategorisinde oldukça kendisini ıspatlamış Görünmez Yaşam filmini sunuyoruz. Filmde, 18 ve 20 yaşında birbirleri ile kardeşlikden de bir tahvil kuran Eurídice ve Guida’nın yaşam hikayeleri ele alınıyor. Epeyce gelenecekçi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat