Jason Cehenneme Git 1993

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Yönetmenliğini Adam Marcus, senaristliğini ise Jay Huguely ve Dean Lorey’in yaptığı gizem ve dehşet filmi. Başrollerini John D. LeMay, Kari Keegan ve Kane Hodder’in paylaştığı Jason Goes To Hell: The Final Friday (1993) her ne kadar son film olarak düşünülmüş de olsa ardından Jason X isimli film çekilmiştir. Birkaç defa cehennemden, sıkça de ölümden dönen Jason Voorhees, bildiği en iyi şeyi gerçekleştirmek için dönüyor. Ölmemek ve yoluna çıkanları imha etmek.

Jason ölmemeye yeminli, kendinden önceki filmin üç sene sonrasında geçen The Final Friday, öldüğü düşünülen Jason Voorhees’in cesedinin otopsi masasına yatırılmasıyla başlıyor. FBI’ın kurduğu tuzakla kendisine cehennem yaşatılan katil, nihayet öldürülmüştür.

Hakkında bunca efsane ve söylenti meydana çıkan katilin sırrını merak eden otopsi doktoru işleme maskeyi adamın suratında ayırarak başlatmak ister. Fakat kuşkusuz Jason ölmemiş, yalnızca bir süreliğine hareket yetisini kaybetmiştir. Melun ruhu oradadır ve insanları fethetmek için dakikaları saymaktadır. Nihayetinde doktor onun ruhu tarafından esir alınır ve Jason tekrar insanların arasına karışmak için kaçar. Crystal Lake’e, yani evine dönme niyetinde olan Jason Voorhees bu yolda birkaç kere beden değiştirecek, terk ettiği bedenler eriyerek değil olacaktır. Önceki filmlere nazaran kendi görünüşünde o kadar zaman geçiremiyor. Filmin kapanış sahnesinde, öteki bir baki katile atıfta bulunulur.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Jason Cehenneme Git 1993
14 izlenme
Yönetmenliğini Adam Marcus, senaristliğini ise Jay Huguely ve Dean Lorey’in yaptığı gizem ve dehşet filmi. Başrollerini John D. LeMay, Kari Keegan ve Kane Hodder’in paylaştığı Jason Goes To Hell: The Final Friday (1993) her ne kadar son film olarak düşünülmüş de olsa ardından Jason X isimli film çekilmiştir. Birkaç defa cehennemden, sıkça de ölümden dönen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat