İngiltere Benim – England Is Mine 2017

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Engebeli bir dönem içerisinde müzisyen olmaya çalışan Steven Patrick Morrissey’nin biyografisinin işlendiği İngiltere Benim orijinal adıyla England Is Mine 2017 senesinde vizyona girdi. İşsizliğin yükselmeye başladığı dönemde çatışmalar başlamış ve insanlar isyanın eşiğindedir. İngiltere için kötü bir süreç içerisinde Morrissey bu sıralarda konserleri seyredip bazı okuduğu kitaplardan yola çıkarak dergilere eleştirisel yazılar yollamaktadır. Kendi hayallerini yapabilemek için hayata tutunma mücadelesinde uygunluk sorunları çekmektedir.

İngiltere Benim izle, geleceğini atamak istese bile üzüntülü görüşler içerisinde giren Morrissey’in bu süreçte yanına arkadaşı olan Linder Sterling yardım olmaya çalışmaktadır. Bayağı bir insan gibi görünse bile mizk dünyasını sarsacak büyüklükte bir şarkıcı olacağından kimsenin haberi yoktur. Manchester şehrinde çoğalan bir genç olan Steven Patrick Morrissey’nin 1970’li yılların manâlı isimlerinden birisi olmasını göreceksiniz. Mark Gill’in yönetmenliğini üstlendiği England Is Mine’nın senaryosu William Thacker kadar ele alındı. Jessica Brown Findlay, Jodie Comer ve Jack Lowden’nın oynadığı filmi altyazılı izleyebilirsiniz. İngiltere Benim 2017 Altyazılı 1080p izleyeceklere müzik ve biyografi içerikli hoş bir seyir diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
İngiltere Benim – England Is Mine 2017
17 izlenme
Engebeli bir dönem içerisinde müzisyen olmaya çalışan Steven Patrick Morrissey’nin biyografisinin işlendiği İngiltere Benim orijinal adıyla England Is Mine 2017 senesinde vizyona girdi. İşsizliğin yükselmeye başladığı dönemde çatışmalar başlamış ve insanlar isyanın eşiğindedir. İngiltere için kötü bir süreç içerisinde Morrissey bu sıralarda konserleri seyredip bazı okuduğu kitaplardan yola çıkarak dergilere eleştirisel yazılar yollamaktadır. Kendi hayallerini […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat