47’den Geri 47 2008

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Kara 47 izle, Black 47 filminde ülkesi için savaşa giden asker ailesinin öldüğünü öğrenir ve intikam almak ister. 2008 filmi Full HD izleyiniz. Tavsiye edebileceğim 2008 yapımı Kara 47 – Black 47 filmini paylaşıyoruz. Eski dönemlerde herkesin bilddiği gibi Yokluk yaşam ve arzu büyük bir problemdi. Bütün etkisinde kalmıştı filmde de bunlar anlatılmaya çalışıyor. Filmde, Ülkesi için savaşmaya giden asker uzun vakit eve gelemez. Nihayetinde savaş biter ve genç asker evine döner oysa savaş cümbür cemaat gibi onun ailesinden de fazla şey almıştır. Kardeşinin İngiliz askerler göre asıldığını canından fazla sevdiği annesininde açlıktan öldüğünü öğrenen genç adam çılgına döner.

Bundan daha sonra hayattan hiç bir beklentisi olmayan asker intikam yemini eder ve yola koyulur. Arkadaşlar filmin fragmanını izledim sizlere özet yazabilmek için fakat izleme listeme aldım. 100 dakika süren Bu aksiyon filmi Kara 47 – Black 47 İMDB den hatrı sayılır (6.8) gibi iyi bir puan almıştır. Lance Daly yönetmenliğindeki film dikkatinizi çekecektir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
47’den Geri 47 2008
16 izlenme
Kara 47 izle, Black 47 filminde ülkesi için savaşa giden asker ailesinin öldüğünü öğrenir ve intikam almak ister. 2008 filmi Full HD izleyiniz. Tavsiye edebileceğim 2008 yapımı Kara 47 – Black 47 filmini paylaşıyoruz. Eski dönemlerde herkesin bilddiği gibi Yokluk yaşam ve arzu büyük bir problemdi. Bütün etkisinde kalmıştı filmde de bunlar anlatılmaya çalışıyor. Filmde, […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat