Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum isimli film 2019 senesinin izlenmeye layık harika-nefret filmlerinden biri. Ana ismi Down a Dark Hall olan film 5.1 IMDB puanı almış. Meşhur oyuncu Uma Thurman’ın Madame Duret karakterine ruh kattığı filmde başroldeki Katherine “Kit” Gordy rolünün hakkını ise AnnaSophia Robb isimli oyuncu veriyor.

Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum filmi, The Twilight Saga’nın prodüktörlerinin elinden çıkma ve Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum isimli filmin uyarlandığı kitabı yazar kişi olan Lois Duncan’ın film ile aynı isme sahip başka bir kitabından beyazperdeye uyarlanmış.

Filmin konusunda az önce çocukken babası ölen Kit Gordy isimli kız büyüdükçe annesi Ginny ile üvey babası Dave Dabrowski’den nefret edilen şey eden sorunlu bir genç haline gelir. Lisede okuyan Kit, bir gün okuldayken müdürün odasından çağrılır ve başarısız sonuçlanan okulu yakma girişimiyle ilgili olarak suçlanıp okuldan atılır. Fakat Blackwood Yatılı Okulu’nun bir üyesi olan Dr. Heather Sinclair bir sonraki sene için Kit’e kendi okullarında bir yer önerge eder. Annesi Ginny ise kızının düzelmesini temin etmek için onun isteğine karşı gelerek onu Blackwood okulunun listesine yazdırır. Sonunda Kit Blackwood Yatılı Okulu’na gider, bu mektep şehrin dışındaki bir ormanlık alanın tam ortasında eski, izole ve insanın içinde karanlık bir his uyandıran bir köşktür. Kit oradaki diğer kızlarla tanışır: Izzy güzel ve tatlıdır, Ashley utangaçtır, Sierra bayağı bir gönülsüz takılmaktadır ve Veronica ise her zaman sınırlarda takılan bir kızdır. Bu kızların tümü de Kit değin sorunlu kızlardır. Bu kızlarla ilgilenen kişi ise Blackwood’un müdüresi Madame Duret’tir. Bu okulda günleri geçtikçe kızlar paranormal olaylarla karşılaşmaya başlar ve girmelerinin yasaklanmış olduğu bir odadan çığlıklar ve acayip sesler duymaya başlarlar.

Gerilimi bütün film her tarafında hissedeceğiniz Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum 2018 Türkçe dublaj izleyicilerine keyif alacağınız bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum 2018
19 izlenme
Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum isimli film 2019 senesinin izlenmeye layık harika-nefret filmlerinden biri. Ana ismi Down a Dark Hall olan film 5.1 IMDB puanı almış. Meşhur oyuncu Uma Thurman’ın Madame Duret karakterine ruh kattığı filmde başroldeki Katherine “Kit” Gordy rolünün hakkını ise AnnaSophia Robb isimli oyuncu veriyor. Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum filmi, The […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat