Web Analytics

Abigail Sınırların Ötesinde 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Tüm evrenin başına musallat olan büyük bir salgında başının çaresine bakan kızın hikayesini konu alan Abigail Sınırların Ötesinde yapımı 2019 senesinde fantastik serüven filmi olarak karşımıza çıkıyor. Nereden geldiği belirli olmayan ve son derece esrarengiz bu salgın sebebiyle şehir sınırları mühürlenmiş olan bir kasabada yaşamına devam etmek zorunda kalan Abigail için hayat çok engebeli geçmektedir. Daha kendisi 6 yaşında bile yokken babasının bu hastalığa yakalanmış olmasında ötürü Abigail’i sınırın diğer tarafına yollamışlardır. Bu yıllardan beri öz babasına kavuşabilme hayaliyle yaşamış genç kız artık büyümüş ve daha sert bir mücadeleye girmiştir.

Abigail Sınırların Ötesinde izle, babasını bulma düşüncesiyle artık hudut içerisinde olan yetkililere kafa tutmaya başlayıp onların emirlerine aleyhinde gelmeye başlamıştır. Bu esnada ilginç bir şekilde şehirin sihirle çizgili olan bir alan olduğunu keşfetmiştir. Sahiden kendisinin mükemmel olağanüstü yetenekleri olduğunu anlamaya başlar. Aleksandr Boguslavskiy’nin yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Abigail Sınırların Ötesinde filminin oyuncu kadrosu Tiko Dalaqishvii, Eddie Marsan ve Rinal Mukhametov’dan oluşmaktadır. Abigail Sınırların Ötesinde 2019 Türkçe Dublaj 1080p izleyicilerimize güzel bir fantastik serüven seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Abigail Sınırların Ötesinde 2019
12 izlenme
Tüm evrenin başına musallat olan büyük bir salgında başının çaresine bakan kızın hikayesini konu alan Abigail Sınırların Ötesinde yapımı 2019 senesinde fantastik serüven filmi olarak karşımıza çıkıyor. Nereden geldiği belirli olmayan ve son derece esrarengiz bu salgın sebebiyle şehir sınırları mühürlenmiş olan bir kasabada yaşamına devam etmek zorunda kalan Abigail için hayat çok engebeli geçmektedir. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat