Patser 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Patser izle, 2018 yapımı filmde, 4 genç uyuşturucu baronunun kokainlerini çalarak başlarını aldıkları belayı konu bölge filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Belçika’da yapımı 2018 yapımı Patser Filmi gençlerin gangster olma hayallerini konu alıyor. Oldukça gözünü karartan 4 genç kendi çaplarını aşarak, epeyce yüklü olan kokaini çalarlar. Ne yaptıklarının hemen şimdi farkında olan olmayan bu 4 genç bu durumun Amsterdem uyuşturu baronu kızdırması ile yolları kesişince farkına varırlar. Kartellerin ölümüne aradığı gençler ile arasında büyük savaş çıkacaktır.

Gerilim dolu sahneleri ile dikkatleri üstüne çeken, Patser Filmi İmdb’den 6.6 gibi iyi bir puan alarak ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlamıştır. Adaletli El Arbi ve Bilall Fallah yönetmenliğindeki filmi sitemizden full izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Patser 2018
22 izlenme
Patser izle, 2018 yapımı filmde, 4 genç uyuşturucu baronunun kokainlerini çalarak başlarını aldıkları belayı konu bölge filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Belçika’da yapımı 2018 yapımı Patser Filmi gençlerin gangster olma hayallerini konu alıyor. Oldukça gözünü karartan 4 genç kendi çaplarını aşarak, epeyce yüklü olan kokaini çalarlar. Ne yaptıklarının hemen şimdi farkında olan olmayan bu 4 genç […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat