Kin 2018

Hata Bildir ×
Kin izle, 2018 aksiyon filminde 12 yaşındaki Eli ve peşindeki mafyalardan kurtulmak için kullandığı silahı konu bölge filmi Türkçe dublaj izle. Çağımızda bundan böyle çok artı sinema sever var ve gözlemlediğim kadarı ile bunlar en çok aksiyon ve bilim kurgu filmlerine yönlenmiş durumda. Bundan ötürü sizler için Kin Filmini yayınlıyoruz. Filmin konusune gelecek olur isek, 12 yaşlarında olan eli hayatından böylece hoşnut değildir. Canı sıkkın şekilde hurdalık ta dolaşan bu çocuk ne olduğuna bi türlü amaç veremediği bir eşya bulur. Bunun kâinat dışından geldiğini ve bir tür silah olduğunu kısa zamanda öğrenen Eli, sürat bir şekilde evine gider ve evde de durumlar hiç iyi değildir. Evinde mafya vardır ve suçlar işlenmektedir. Gördüklerine inanamayan Eli evden hızlıca uzaklaşır ama mafya görgü tanığı olduğu için Eli’y bulup öldürmek ister.

Eli bu koşul aleyhinde savaşırken hurdalık da bulduğu silahı kullanacaktır. 2018 Kin filmi Amerika yapımı olup İMDB den 5,8 puan alarak dikkatleri üzerine çeken filmler listemize girdi. Full iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kin 2018
22 izlenme
Kin izle, 2018 aksiyon filminde 12 yaşındaki Eli ve peşindeki mafyalardan kurtulmak için kullandığı silahı konu bölge filmi Türkçe dublaj izle. Çağımızda bundan böyle çok artı sinema sever var ve gözlemlediğim kadarı ile bunlar en çok aksiyon ve bilim kurgu filmlerine yönlenmiş durumda. Bundan ötürü sizler için Kin Filmini yayınlıyoruz. Filmin konusune gelecek olur isek, […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat