Web Analytics

Polar 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
En iyi suikastçilerden biri olan Polar 2019 Türkçe Dublaj Full izle, suç dünya içerisinde adından fazla söz ettirmiş Kara Kaiser olarak tanınmaktadır. Reel ismi Duncan Visla olan bu adam emekliliğinin geldiğine inanmaktadır. Bir şirket olarak çalışmakta olan suikast firmasında emekliliği gelenlere fonların milyonlarca dolar para yatırmaktadır. Bu meslek içerisinde ölmeden emeklilik yaşına gelmek çok rastlanan birşey değildir fakat Kara Kaiser’in yaşı dolayısıylada bunu istek etmeye hakkı vardır. Kendisine sekiz milyon dolar ödeme gerçekleştirmek istemeyen şirketin lideri ona daha genç isimleri göndererek öldürmek ister. Uzaklarda olan bir orman evinde yalnız ve huzurlu bir hayat sürmeye başlayan Duncan’nın üstelik genç bir kız komşusu bulunmaktadır. Ara ara kapının önüne çıktığında uzaktan dikkatini çeken bu genç kızın yardımına koşmaktadır.

Black Kasier bağlantılarını kullanarak kendine neden böyle bir teşebbüs yapıldığını veya kimlerin yaptığını çözmeye çalışır. Fakat kimden yardım istese kendisini öldürmeye çalışmaktadır. Çünkü Kaiser’i öldürmesi karşılığında suikastçiler birliği ona ödeme yapacaktır. Polar 2019 filminde şirketin daha genç ve ekipçe hareket eden birliğine karşı olmak kolay olmayacaktır. Yeni cins ajanlar işlerini eski usül yapmamakta ve tuzaklar kurmaktadır. Buradan sonra yazacaklarımız Polar filmi hakkında bir takım bilgiler vereceği için izleyicilerimiz okumasını tavsiye etmiyoruz. Aleyhinde gördüğü genç kızla ara ara sohbet etmeyi başaran Visla onun bu içine kapanık ve acıklı geçmişisin kısa zaman içerisinde öğrenecektir. Sahiden bu kız daha önce yanlış bir istihbarat sonucu ailesini katlettiği ve bu saldırıdan sağ kurtulan birisidir. Kara Kaiser onun mektep taksitlerini, eğitim masraflarını gizliden ödemektedir ancak hiç yüzünü görmemiştir. Polar 2019 Netflix yapımı aksiyon filmini sitemizden 1080p ve türkçe dublak olarak izleyebilirsiniz. Polar 2019 Türkçe Dublaj izleyicilerine hoş film seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Polar 2019
23 izlenme
En iyi suikastçilerden biri olan Polar 2019 Türkçe Dublaj Full izle, suç dünya içerisinde adından fazla söz ettirmiş Kara Kaiser olarak tanınmaktadır. Reel ismi Duncan Visla olan bu adam emekliliğinin geldiğine inanmaktadır. Bir şirket olarak çalışmakta olan suikast firmasında emekliliği gelenlere fonların milyonlarca dolar para yatırmaktadır. Bu meslek içerisinde ölmeden emeklilik yaşına gelmek çok rastlanan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat