Masal Şatosu: Sihirli Davet

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×

Masal Şatosu: Sihirli Eğlence Filmi

Masal şatosu sihirli eğlence izle, Tv de yayınlanan (Kanal D) sonunda internetten full hd izleme şansınız olacak masal şatosu filmini tek parça izleyin. Fragmanları dönmeye başladığı günden itibaren ilgiyle ve heyecanlar beklenen film vizyona girdiği ilk günden bu yandan çocukların müptelası oluştur. Çocukların yeni gözdesi olan Masal Şatosu Sihirli Eğlence izleyenleri heyecanlı maceraya sürüklüyor. Serüven batmış bu film yalnızca çocukların değil aynı zamanda çocukları ile beraber izleyen ebeveynlere de hitap etmeyi başarmıştır.
Ilgiyle beklenen film Neşe, abisi ve arkadaşlarının hiç beklemedikleri aniden kendilerini bambaşka renkli bir dünyanın içinde bulmaları ile heyecanlı bir şekilde ilerlemektedir. Çocukların kahkahalarının yükseldiği, oyunlar oynadıkları bir yaz günü tatil vaktinde macera başlamaktadır.

Neşe 11 yaşında ve cıvıl cıvıl bir çocuktur. Yaz tatilinde abisi ve arkadaşları ile oynadığı bir vakit hiç bilinmeyen bir maceranın içine sürüklenir. Bir gece Neşe bahçeye baktığı vakit yalnızca masallarda olan bir cüce görür. Cüce bahçede hareketli bir şekilde bir şeyler saklamaktadır ve Neşe bunu fark eder. Gece çıkamaz ama sabahtan kalktığı süre ilk iş olarak bahçeye gider ve gece gördüğü cücenin ne yaptığını araştırmaya başlar.

Neşe bahçeyi incelediğinde gece gördüğü cücenin bir anahtar bıraktığını görür. Bu anahtar masal diyarının anahtarıdır. Anahtarı bulan Neşe için ve aynı zamanda abisi ve arkadaşları için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu anahtarla beraber bu dost grubu hiç düş edemedikleri bir maceranın içine girerler. Unutulmayacak 2 günün başlangıcıdır bu anahtar.

Masal Şatosu Sihirli Davet Oyuncuları

Filmin karakteri olan Neşe’ ye Ecrin Su Çoban can vermektedir. Neşe cıvıl cıvıl, heyecanlı ve umutlu bir kızdır. Bulduğu anahtar ile arkadaşlarını ve abisini de peşinde maceraya sürükler. Neşe’nin abisine ise Berk Coşkun yaşam vermektedir. Neşe’nin abisi her daim kardeşinin yanına olan ve onu asla yalnız bırakmayan bir gençtir. Neşe’nin bulduğu anahtar ile maceranın içine sürüklenen arkadaşlara ise Ayça Tilki ve Candeniz Göçer yaşam vermektedir. Pırıl pırıl, gözlerinin içi parlayan, geleceğin oyuncuları olan gençlerin başarılı bir şekilde oynadıkları film uzun zaman akıllarda kalacak sahneler ile seyircilerini bekliyor.
 

Masal Şatosu Sihirli Eğlence Nerede Çekildi

30 Agustos da sinemalarda yerini bölge ve bir çok birey göre nerden çekildiği merak edilen film Eskişehir’de çekildi. Güncel film bilgileri ise BOXoffice tarafından şu şekildedir.
Vizyon Tarihi: 30 Ağustos 2019
TR Dağılım: CGV Mars D.
Şirket: NETD, DMC, WOVIE, RETROPRO
Filmin Türü: Aile
Üretim Yılı: 2019
Vakit: 104 dakika
Lokasyon: 244

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Masal Şatosu: Sihirli Davet
22 izlenme
Masal Şatosu: Sihirli Eğlence Filmi Masal şatosu sihirli eğlence izle, Tv de yayınlanan (Kanal D) sonunda internetten full hd izleme şansınız olacak masal şatosu filmini tek parça izleyin. Fragmanları dönmeye başladığı günden itibaren ilgiyle ve heyecanlar beklenen film vizyona girdiği ilk günden bu yandan çocukların müptelası oluştur. Çocukların yeni gözdesi olan Masal Şatosu Sihirli Eğlence […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat