Deathstroke Şövalyeleri ve Ejderhaları 2020

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Deathstroke Knights & Dragons izle 2020 canlandırma filminde Deathstroke geçmişteki hataları ile yüzleşir. Aksiyon filmini full hd izleyiniz. Herkesin de bildiği gibi sitemiz en çok aksiyon filmlerine öncelik vermektedir. Animasyon ve aksiyon severler için Deathstroke Knights & Dragons The Movie filminin konusu şu şekildedir. Klasik üstü güçlere sahip olan tetikçi ve herkesin Deathstroke olarak bildiği Slade Wilson belkide hayatındaki en büyük hatayı yaparak karısı ve oğlunun teröristler tarafından tehdit edilmesine niçin olur. Bu olayı atlatmalarına ve aradan yıllar geçmesine karşın Jackal ve HIVE eşkiyaları tarafından Deathstroke’nin ailesi korkutma altında kalır. Bu şart sonunda acaba kahramanımız ne yapacaktır.

Bu yılın en iyi animasyon filmleri arasına gireceğini düşündüğüm Deathstroke Knights & Dragons 2020 filminin yönetmeni Sung Jin Ahn’dir. İMDB den 6.8 puan bölge filmi keyif ile izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Deathstroke Şövalyeleri ve Ejderhaları 2020
57 izlenme
Deathstroke Knights & Dragons izle 2020 canlandırma filminde Deathstroke geçmişteki hataları ile yüzleşir. Aksiyon filmini full hd izleyiniz. Herkesin de bildiği gibi sitemiz en çok aksiyon filmlerine öncelik vermektedir. Animasyon ve aksiyon severler için Deathstroke Knights & Dragons The Movie filminin konusu şu şekildedir. Klasik üstü güçlere sahip olan tetikçi ve herkesin Deathstroke olarak bildiği […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat