The Hater – 2020

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
The Hater izle, 2020 Polonya yapımı dram filminde bir insanın pişmanlığına Filmi Türkçe dublaj izlereyerek şahitlik edebilirsiniz. Polonya yapımı filmler daima ” öbür ” konuları ile dikkatimi çekiyor. Sıradaki filmimiz olan The Hater filminde ise benzer şekilde öbür konusu ile dikkatimi çeken bir film var. Konusuna gelecek olursak, son yıllarda herkesin sanal Dünya ya hapsolmasını fırsat haberdar olan ve iyi yeteneklerini malasef kötüye kullanan bir adamın neler yaptığı anlatılıyor. İnsanları karalayarak bazı göze çarpan taktikler ile kısa sürede Ün e kavuşan bu adam bundan ilk zamanlarda keyif duysada zamanla başına aldığı belaların farkına varır ve bundan sonra bu durumdan çıkmak için elinden geleni yapacaktır. Ama başarılı olabilecek mi? izleyip görmek gerekli diye düşünüyorum .

2020 dram ve gerilim tadındaki The Hater filminin yönetmeni Jan Komasa’dır. İMDB den iyi bir puan bölge (7.1) film 129 dakika dikkatinizi denetleme altına alıyor diyebilirim.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
The Hater – 2020
22 izlenme
The Hater izle, 2020 Polonya yapımı dram filminde bir insanın pişmanlığına Filmi Türkçe dublaj izlereyerek şahitlik edebilirsiniz. Polonya yapımı filmler daima ” öbür ” konuları ile dikkatimi çekiyor. Sıradaki filmimiz olan The Hater filminde ise benzer şekilde öbür konusu ile dikkatimi çeken bir film var. Konusuna gelecek olursak, son yıllarda herkesin sanal Dünya ya hapsolmasını […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat