Sıkıysa Yakala 2002

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
New Rochelle’dan başlayan yetenekli bir dolandırıcının reel hikayesini anlatan Sıkıysa Yakala filmi 2002 senesinde Catch Me If You Can ismiyle başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Tom Hanks’in oynadığı biyografi filmi oldu. Konu olarak 1960’lı senelerde geçen filmde belalı babasından kurtulmak için evden ayrılan Frank Abagnale Jr.’ın nasıl bir dolandırıcıya dönüştüğünü anlatmaktadır. Ayrıldığında çek olarak yanına yalnızca 25 dolar yer alan Frank, Manhattan’a gitmiştir. Ayrıca babasından gelen kayıplar ayrıca de ailesini yeniden toparlamak için çok para kazanması gerektiğini düşünmektedir.

Sıkıysa Yakala izle, öbür kılıklara ve kimliklere bürünerek 26 ülke içerisinde farklı alanlara yönlendirilmiş yöntemler ile insanların paralarını dolandırmayı başarır. Pilot, doktor gibi bir fazla bambaşka yöntemle ayrıca sahte çekleri kopyalayıp paraları götüren genç adam bir noktadan daha sonra interpolün radarına girdiğinde işler değişmeye başlar. Son olarak FBI yetkilileri varlığını Fransa’da farkeder. Takriben 4 milyon dolardan pozitif çek ile bir fabrikanın içinde ele geçirilmiştir. Aslında suça bulaşmaya başladığı andan itibaren FBI ajanı Carl Hanratty’ın daima radarında olmuştur. böylece fantastik çekler hazırlamaktadır fakat yetkili ırk ile bunun gerçeği ile ayırt edememektedir. İşlerin çapı büyüdüğünde ajanlar ile bir kedi fare oyunu gibi kesintisiz köşe kapmaca oynamaya başlamıştır. Bildiğimiz en iyi yönetmenlerden biri olarak geçen Steven Spielberg’ın kamera arkasında oturduğu Sıkıysa Yakala filminin senaryosunu Jeff Nathanson, Frank Abagnale Jr. ve Stan Redding kaleme almıştır. Fantastik oyuncu kadrosu ise Leonardo DiCaprio, Tom Hanks ve Christopher Walken’dan oluşmaktadır. Catch Me If You Can çıkış yaptığı sene yüzlerce ödülü alıp yüksek IMDB puanıyla kuşkusuz izlenmesi gereken yaşam öyküsü yapımları aralarında yer aldı. Sıkıysa Yakala 2002 Full Türkçe Dublaj izleyecek herkese eğlenceli bir yaşam öyküsü ve kabahat film seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sıkıysa Yakala 2002
27 izlenme
New Rochelle’dan başlayan yetenekli bir dolandırıcının reel hikayesini anlatan Sıkıysa Yakala filmi 2002 senesinde Catch Me If You Can ismiyle başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Tom Hanks’in oynadığı biyografi filmi oldu. Konu olarak 1960’lı senelerde geçen filmde belalı babasından kurtulmak için evden ayrılan Frank Abagnale Jr.’ın nasıl bir dolandırıcıya dönüştüğünü anlatmaktadır. Ayrıldığında çek olarak yanına yalnızca […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat