Anand – Kalbe Giden Yol 1971 Hint

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Anand izle, Kalbe giden yol 1971 yapımı Hint filmidir. Yakalandığı hastalığa hiç isyan etmeyen bir adamın dram dolu hayatını Full HD kalitede izleyebilirsiniz. Hint filmleri ülkemizde her ne değin fazla sevilsede çok fazla site tarafından paylaşılmıyor. Bizde sizlere elimizden geldikçe en iyi ve en çok izlenen ” Hint Filmleri ” listelemeye çalışıyoruz. Şimdiki filmimiz ise 1971 yılında yayınlanan dram yüklü Anand – Kalbe Dışarı Giden Yol filmidir. Hayata defalarca dört elle sarılan epeyce saf ve temiz genç bir adam çaresi olmayan ve onu öldürecek değin tehlikeli bir hastalığa yakalanır. Genç adam böylece artı dir fakat yaşamının sonuna kadar hayattan olan Ümidini ve fazla enerjisini asla kaybetmez. Filmde ise onun her an yanında olan arkadaşı beyazperde de bizlere adamın gözünden hayatı anlatıyor. Doğrusu bize film mükemmel bir mesaj atamak istiyor fakat işte ” Anlayana ” diyelim.

Hrishikesh Mukherjee yönetmenliğindeki ailecek izleyebileceğiniz Hint yapımı bu Anand – Kalbe Dışarı Giden Yol filmi böylece başarılı oldu ancak İMDB den tam tamına 8.5 gibi bir puan almayı başardı. Bence bir fazla kişinini izlemesi gereken bir film.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Anand – Kalbe Giden Yol 1971 Hint
17 izlenme
Anand izle, Kalbe giden yol 1971 yapımı Hint filmidir. Yakalandığı hastalığa hiç isyan etmeyen bir adamın dram dolu hayatını Full HD kalitede izleyebilirsiniz. Hint filmleri ülkemizde her ne değin fazla sevilsede çok fazla site tarafından paylaşılmıyor. Bizde sizlere elimizden geldikçe en iyi ve en çok izlenen ” Hint Filmleri ” listelemeye çalışıyoruz. Şimdiki filmimiz ise […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat