Elisa, Marcela’yı görür

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Elisa ve Marcela izle, 2019 İspanya yapımı yaşam öyküsü ve dram türündeki filmde iki kadının evliliği konu alınıyor. Filmi Türkçe altyazılı izleyiniz. Yaşam Öyküsü konusu ile dikkatleri üstüne çeken Elisa ve Marcela filmi konusu, geçmiş dönemi alan ve 1901 yıllarında İspanya’da yaşamış Elisa Sánchez Loriga adındaki eşcinsel bayan sevgilisi olan MArcela Gracia Ibeas adındaki bayan ile evlenmek ister ve mutlu bir hayat sürmek ister. Ancak o dönem şartlarına kadar erkek kimliği olması gereken kadın bu zorluğu göğüsleyerek erkek kimliği sahibi olur ve bundan sonradan neler olacaktır?

Her ne kadar biyografi ve dram türünde olsa da film nedense bana aksiyon etkisi verdi. 2019 İspanya yapımı Elisa ve Marcela filmi, Isabel Coixet yönetmenliğinde 113 dakika sürüyor. İMDB den 6.5 gibi bir puan alan film sizler için sitemize eklendi.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Elisa, Marcela’yı görür
26 izlenme
Elisa ve Marcela izle, 2019 İspanya yapımı yaşam öyküsü ve dram türündeki filmde iki kadının evliliği konu alınıyor. Filmi Türkçe altyazılı izleyiniz. Yaşam Öyküsü konusu ile dikkatleri üstüne çeken Elisa ve Marcela filmi konusu, geçmiş dönemi alan ve 1901 yıllarında İspanya’da yaşamış Elisa Sánchez Loriga adındaki eşcinsel bayan sevgilisi olan MArcela Gracia Ibeas adındaki bayan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat