Web Analytics

Söz 2017 | Cenkflix

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
The Promise izle, iki arkadaş aileleri iflas edince intihar kararı alırlar. Fakat içlerinden biri bu sözünden döner 2017 filmini 1080p izleyiniz. Dram ve gerilimin yanına birde dehşet girerse sizce bu film nasıl olur? Eğer sizde bu tarzda bir film arıyorsanız The Promise tam size kadar. Filmin konusuna gelecek olur isek, Ib ve Boum adındaki iki yakın dost ailelerin 1997’de ama Asya finansal krizinden etkilenerek iflas etmelerinin sonrasında epeyce zor dönemlerden geçerler. Bu şart aleyhinde intihar etmeyi planlayan kaderi kötü iki yakın arkadas, sonunda intihar etmeye karar verirler. Ib, babasından aldığı tabanca ile çaktırmadan intihar eder ve bu şart karşı Boum bolca korkar ve arkadaşına verdiği sözden döner. Akabinde sözünden dönen Boum’u Ib’in hayalatleri 20 sonra bulur ve olaylar başlar.

2017 yapımı The Promise Filmi dram ve gerilim severler için oldukça iyi bir film. Sophon Sakdaphisit yönetmenliğinde, İmdb’den 6.0 gibi bir puan alan Beyaz Rusya yapımı film sizlerle.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Söz 2017 | Cenkflix
25 izlenme
The Promise izle, iki arkadaş aileleri iflas edince intihar kararı alırlar. Fakat içlerinden biri bu sözünden döner 2017 filmini 1080p izleyiniz. Dram ve gerilimin yanına birde dehşet girerse sizce bu film nasıl olur? Eğer sizde bu tarzda bir film arıyorsanız The Promise tam size kadar. Filmin konusuna gelecek olur isek, Ib ve Boum adındaki iki […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat