Enola Holmes 2020 | Cenkflix

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Enola Holmes izle, 2020 dram ve serüven filminde Enola annesini kaybeder ve dedektifler ile annesini kendisi de arar. Filmiş Full HD kalitede izleyin.Tavsiye özelliğinde 2020 Dram ve Serüven film kategorisindeki Enola Holmes filminin konusu şu şekildedir. Elona adındaki genç ve hoş kız annesine epeyce ast bir bayandır. Büyüyen olaylar neticesinde annesi kaybolan Enola, ne yapacağını şaşırır ve kardeşlerinden ( Sherlock, Mycroft) takviye ister. Bu koşul aleyhinde kardeşleri üzülmesin diye onu yayılı okula yollayan kardeşler araştırmaları kendileri yapar. Fakat Elone kaldığı yerden kaçarak kardeşlerinin yanına gider ve dedektifin incelemerine kendiside dahil olur. Bu şart karşısında acaba kayıp anne bulunacakmıdır?

Dram, Macera ve Dedektiflik araştırması üstüne yoğunlaşılan Enola Holmes Filmi 123 dakika sizleri ekrana kitliyor. Harry Bradbeer yönetmenliğindeki film oldulça beğenilmiş olmalı fakat, İmdb’den 6.7 gibi iyi bir puan aldı.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Enola Holmes 2020 | Cenkflix
43 izlenme
Enola Holmes izle, 2020 dram ve serüven filminde Enola annesini kaybeder ve dedektifler ile annesini kendisi de arar. Filmiş Full HD kalitede izleyin.Tavsiye özelliğinde 2020 Dram ve Serüven film kategorisindeki Enola Holmes filminin konusu şu şekildedir. Elona adındaki genç ve hoş kız annesine epeyce ast bir bayandır. Büyüyen olaylar neticesinde annesi kaybolan Enola, ne yapacağını […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat